Gotvach.bg»Форум»Здравословно Хранене»Какъв е добрият сусамов тахан

Какъв е добрият сусамов тахан

  • 07.06.12 04:37#1Rosi TrifonovaRosi TrifonovaАдминистраторРегистрация: 11.04.16Град: -Отговори: 16Какъв е добрият сусамов таханЗдравейте, напоследък използвам сусамов тахан поради ред причини - здравословен е, действа добре на костната система, а и добре се съчетава в различни сладкиши.

    Проблемът ми е, че не мога да преценя дали сусамовия тахан, който използвам е добър и качествен и изобщо какви са критериите, по които това се разпознава.

    Този въпрос се породи в мен след като си купих малка разфасовка тахан, който беше гъст и наситен, а след това голяма опаковка на същата фирма, който беше доста по рядък и дори течен бих казала? Защо е така?

    Ще се радвам някои да ми разясни кой таха е добър и кой не :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.01.16 11:03#2Мариела ХристоваМариела ХристоваПомощник ГотвачРегистрация: 07.01.16Град: АхелойОтговори: 402от: Какъв е добрият сусамов таханКонсумирайте пълнозърнест тахан, защото гарантира максималното запазване на ценните съставки на семената.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.01.16 11:11#3ViktoriqViktoriqЧиракРегистрация: 26.01.16Град: ВарнаОтговори: 205от: Какъв е добрият сусамов таханКонсумирам само пълнозърнест тахан.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.03.16 12:37#4Ваня БлагоеваВаня БлагоеваГотвачРегистрация: 10.01.16Град: ЛомОтговори: 574от: Какъв е добрият сусамов таханРядко ползвам сусамов таханОтговорОтговор с цитат
  • 20.04.16 10:29#5Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Какъв е добрият сусамов таханНе го харесвам много, много и не го купувам.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.07.18 03:05#6PetiaPetiaНовакРегистрация: 23.01.17Град: Велико ТърновоОтговори: 21от: Какъв е добрият сусамов таханКонсумирам пълнозърнест и белен. По принцип при проблеми със стомаха се ползва беления сусам, защото той е по щадящ от пълнозърнестия.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest