Gotvach.bg»Форум»Диети и Отслабване»Лесна диета за хора със силна воля

Лесна диета за хора със силна воля

  • 10.10.12 10:08#1victoria ivanovavictoria ivanovaНовакРегистрация: 27.07.12Град: -Отговори: 9Лесна диета за хора със силна воля Диети Диети Диети .. Повечето хора когато чуят това си представят изтощителни дни месеци дори и някой година или повече , но това не е всъщност точно така . Все пак трябва да поддържаме форма ! Но като за начало трябва да ви кажа че всяка една диета не е за всеки трябва да сте много упорити за да достигнете крайната си цел. Предполагам всеки иска да види в огледалото едно прекрасно тяло без излишни неща ..
    Аз съм готова да ви предложа една диета която действа както всички само ако я спазвате.
    Това е лично моя метод и действа

    За закуска обикновено хапвайте обикновени бисквити с 4ай (най-добре ще бъде той да е без захар ) може да добавите и сирене а нещото което е още по здравословно е изварата (обезмаслената)
    За обяд - аз го пропускам изцяло
    Вечерята трябва да бъде минимална аз ям почти всяка вечер супа направена със зехтин и ако усетите че е безсолна не си казвайте : така не е вкусно .. може и да не е но помислете че е по здравословно за вас .
    Колкото до сладкото ви се полагат 2 шоколадови бонбона на седмица .. яжте мед .. а ако много ви се дояде много сладко си направете от моя любим десерт : мляко с мед
    Успеха на всички! Чакам коментарите ви и след това да споделите резултатите си .

    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.10.12 10:22#2milka georgievamilka   georgievaНовакРегистрация: 22.10.12Град: РусеОтговори: 1от: Лесна диета за хора със силна воляИстински вярвам в тази диета . Започвам от утре !!!!!!!!!!! ОтговорОтговор с цитат
  • 12.01.16 11:06#3Христо ПетровХристо ПетровНовакРегистрация: 07.01.16Град: КукоревоОтговори: 144от: Лесна диета за хора със силна воляПрекрасна диета,ще пробвам тази седмица,хубаво е от време на време да си пречистваме организма! :y:ОтговорОтговор с цитат
  • 31.03.16 02:42#4Yana G.Yana G.ГотвачРегистрация: 01.02.16Град: ВарнаОтговори: 331от: Лесна диета за хора със силна воляспоред мен не е много добра идея да се пропуска обяда - по скоро хапването на обяд е задължително а вечер нещо съвсем лекичкоОтговорОтговор с цитат
  • 31.03.16 02:48#5Наталия ПетроваНаталия ПетроваГотвачРегистрация: 18.02.16Град: КърджалиОтговори: 137от: Лесна диета за хора със силна воляПо-скоро вечерята трябва да се пропуска.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.16 10:37#6Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Лесна диета за хора със силна воляСтрахотна диета.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest