Gotvach.bg»Форум»Здравословно Хранене»Моля за вашето мнение, храня ли се правилно

Моля за вашето мнение, храня ли се правилно

  • 24.09.14 08:31#1ВасилВасилНовакРегистрация: 24.09.14Град: ТрявнаОтговори: -Моля за вашето мнение, храня ли се правилноЗдравейте, нов съм в сайта, но реших да се регистрирам, защото обичам да съм във форма! Според мен се храня правилно, но искам да чуя вашето мнение, забележки, ако имате такива и съвети, за което ви благодаря предварително! Спазвам основните правила, храня се по 3 пъти на ден в интервал от 5-6 часа, изключил съм от менюто си джънк фоод, като например:чипс, шоколад, вафли, дюнери, пици и тн. Ще ви дам пример с днешното си меню, разбира се всеки ден се храня разнообразно, но долу-горе е сходно всеки ден! Приемам всички хранителни вещества, протеини, въглехидрати и мазнини! И ето го и въпросното, днешно меню!
    Закуска:125 гр овесени ядки с настъргано върху тях 80 гр краве сирене, залях ги с вряла вода, сложих похлопак и изчаках около 10 мин. за да омекнат+300 гр пъпеш
    Обяд:16О гр консерва, риба тон в растителна мазнина+85 гр многозърнест хляб (2 филийки)+105 гр банан (без кората)
    Вечеря:150 гр пилешки гърди на скара+85 гр многозърнест хляб (2 филийки+една кофичка кисело мляко 400 гр 2 процента масленост
    Изпил съм за деня 3 литъра вода
    На 22 години съм, момче съм, но въпреки всичко искам да съм си във форма, попринцип повечето момчета не им пука с какво се хранят, но не мисля, че е нещо лошо, да мисля за добре изглеждащо тяло. Висок съм 171 см и тежа 56 кг
    Моля за вашите съвети, забележки и мнения, отново ви благодаря предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.10.15 11:39#2Потребител#162355Потребител#162355НовакРегистрация: 21.10.15Град: -Отговори: 3от: Моля за вашето мнение, храня ли се правилноМомче,нещо си сбъркал,отдели време за фитнес ( не е задължително в зала) и стани 70-75 кг,за да си ок.
    тези твойте килограми и здравословно???
    Ти да не си анорексик
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.11.15 07:31#3Севда АндрееваСевда АндрееваДжедайРегистрация: 22.10.15Град: СофияОтговори: 3от: Моля за вашето мнение, храня ли се правилноМного си слаб наистина, качи малко килограми, за да си тежиш на мястото ps: Яж повече плодове, в това число не визирам бананите, които са най-пръсканият с химикали плод.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.11.15 09:41#4Севда АндрееваСевда АндрееваДжедайРегистрация: 22.10.15Град: СофияОтговори: 3от: Моля за вашето мнение, храня ли се правилноМного си слаб наистина, качи малко килограми, за да си тежиш на мястото Яж повече плодове, в това число не визирам бананите, които са най-пръсканият с химикали плод.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.16 12:29#5Деси МариноваДеси МариноваГотвачРегистрация: 05.01.16Град: КозлодуйОтговори: 247от: Моля за вашето мнение, храня ли се правилноПромени си храненето. Яж поне 5 пъти дневно и тренирай здраво.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.01.16 09:26#6Пламенова КристинПламенова КристинПомощник ГотвачРегистрация: 02.01.16Град: ИсперихОтговори: 308от: Моля за вашето мнение, храня ли се правилноВъпросът, който трябва да си зададеш, е: чувстваш ли се добре в тялото си. Ако отговорът е ДА, килограмите нямат никакво значение. По-добре да си слаб, отколкото дебел Последствията от второто са унищожителни.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.01.16 11:06#7ViktoriqViktoriqЧиракРегистрация: 26.01.16Град: ВарнаОтговори: 205от: Моля за вашето мнение, храня ли се правилноПодкрепям мнението на ChristinaV. :y:ОтговорОтговор с цитат
  • 16.07.18 10:23#8justsavagejustsavageНовакРегистрация: 27.06.18Град: МонтанаОтговори: 192от: Моля за вашето мнение, храня ли се правилноХрани се по 5-6 пътиОтговорОтговор с цитат
  • 25.07.18 05:14#9Моника ИвановаМоника ИвановаГотвачРегистрация: 18.07.18Град: ОвчаровоОтговори: 75от: Моля за вашето мнение, храня ли се правилноСпоред мен приемаш доста въглехидрати.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest