Gotvach.bg»Форум»Търся Рецепта»Има ли начин да се приготвят оризови кори у дома?

Има ли начин да се приготвят оризови кори у дома?

  • 08.01.16 08:11#1Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99Има ли начин да се приготвят оризови кори у дома?Някой знае ли рецепта как мога да приготвя оризови кори. Знам, че се продават такива, но не намерих! Единствения вариант е да си поръчам от някой сайт, но излишно се оскъпява с доставката, та ако знаете начин да си ги приготвя у дома споделете. Чичко гугъл не ми помогна...само ми даваше рецепти
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.16 11:06#2Мариела ХристоваМариела ХристоваПомощник ГотвачРегистрация: 07.01.16Град: АхелойОтговори: 402от: Има ли начин да се приготвят оризови кори у дома?Варианта е само с купени готови оризови кори от китайски магазин.ОтговорОтговор с цитат
  • 11.02.16 08:54#3Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99от: Има ли начин да се приготвят оризови кори у дома?Явно ОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.16 08:54#4Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Има ли начин да се приготвят оризови кори у дома?Аз лично не знам и за съжаление не мога да ти помогна.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.05.16 03:04#5Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Има ли начин да се приготвят оризови кори у дома?И аз съм любопитна да разбера как се приготвят.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.17 12:47#6Мария СтояноваМария СтояноваНовакРегистрация: 21.02.17Град: -Отговори: 1от: Има ли начин да се приготвят оризови кори у дома?Вчера 20.02.2017 г в предаването Без багаж показаха как се правят оризовите кори в Тайланд. По този начин могат да се правят кори и от други брашна, много е лесно. Брашното се разбива с вода като за палачинка. На котлона се поставя тенджера с вряща вода, отгоре на която има закрепен здраво опънат технзух например. Както при палачинките, налива се с черпака каша върху тенхуза, разтила се и от парата кората се изпича за 1 минута. Не се обръща. Внимателно с пръчка - китайска- се повдига от тенхуза. Това е, успехОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.17 01:07#7Илияна ДимоваИлияна ДимоваГуруРегистрация: 12.01.16Град: РадневоОтговори: 666от: Има ли начин да се приготвят оризови кори у дома?После с така приготвените кори, как се готви, препичат ли сеОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.17 04:06#8Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99от: Има ли начин да се приготвят оризови кори у дома?mariastoyanova051@abv.bg :Вчера 20.02.2017 г в предаването Без багаж показаха как се правят оризовите кори в Тайланд. По този начин могат да се правят кори и от други брашна, много е лесно. Брашното се разбива с вода като за палачинка. На котлона се поставя тенджера с вряща вода, отгоре на която има закрепен здраво опънат технзух например. Както при палачинките, налива се с черпака каша върху тенхуза, разтила се и от парата кората се изпича за 1 минута. Не се обръща. Внимателно с пръчка - китайска- се повдига от тенхуза. Това е, успех

    Благодаря.За брашно съм виждала оризово и скоро ще изпробвам рецептата ти.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest