Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Детска кухня в София

Детска кухня в София

  • 10.01.16 05:34#1Пламенова КристинПламенова КристинПомощник ГотвачРегистрация: 02.01.16Град: ИсперихОтговори: 308Детска кухня в СофияОт кои частни детски кухни в София сте най-доволни?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.16 12:32#2Мартина ТраковаМартина ТраковаПомощник ГотвачРегистрация: 17.07.12Град: СофияОтговори: 448от: Детска кухня в СофияОбикновено аз готвя.Мисля като се затопли времето да запиша кухня.Държавната е евтина,но не се знае как се готви.При частните има разнообразие и можеш да си поръчваш всеки ден различно.Гледах днес менютата на Вълшебник и на Ян Бибиян.Не са лоши или поне така ми се струва.Има поне още две три кухни за София.До сег ане съм ползвала и не мога да изкажа мнение.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.07.17 12:31#3Десислава ПетроваДесислава ПетроваНовакРегистрация: 15.06.17Град: СофияОтговори: 2от: Детска кухня в СофияДа споделя и моят опит. Имам близнаци и до преди 2 месеца бяха на кухня. Използвах Беборани, защото ми направиха отстъпка за близнаци, доставяха ми храната до врата, поръчвах само супа и основно, защото децата не приеха десертите.
    Успяхме да свикнем с този вид храна и нямаха проблем с готвенето в яслата.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest