Gotvach.bg»Форум»Сладко Изкушение»Мислите ли,че захарта е вредна?

Мислите ли,че захарта е вредна?

  • 13.01.16 11:19#1Христо ПетровХристо ПетровНовакРегистрация: 07.01.16Град: КукоревоОтговори: 144Мислите ли,че захарта е вредна?Прекомерната употреба на захар, според мен ще доведе до редица проблеми със здравето.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.16 12:23#2Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Мислите ли,че захарта е вредна?И аз съм на мнение, че е вредна, но пък няма как без нея.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.09.16 01:03#3GoldGoldЧиракРегистрация: 06.08.16Град: РакитаОтговори: 95от: Мислите ли,че захарта е вредна?В прекалено големи количества в комбинация с честа употреба-да вредна е според мен, но по принцип има много вредни неща. Почти всичко което купуваме от магазина е вредно или е блъскано със разни неща. Но ние не спираме да пазаруваме, нали? Така че според мен трябва да обръщаме повече внимание на хубавите неща в живота, защото ако започнем за всяко нещо да се притесняваме и да го мислим ще се поболеем сами. ОтговорОтговор с цитат
  • 23.09.16 08:10#4АркаАркаНовакРегистрация: 03.09.16Град: СвищовОтговори: 33от: Мислите ли,че захарта е вредна?Щом се консумира с мярка,не мисля,че евредна.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.18 01:44#5Нина ИвановаНина ИвановаМастър ШефРегистрация: 03.01.17Град: СофияОтговори: 150от: Мислите ли,че захарта е вредна?Бялата захар много вредна и затова се опитвам да ограничавам употребата й. За съжаление обаче не съм сигурна, че подсладители от типа на Стевия, са полезни. Много бих искала да знам истината по въпрос. Но за бялата захар съм чела много и съм сигурна, че е вредна и не е за предпочитане.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest