Gotvach.bg»Форум»Хранителни добавки и заместители»За или против приемането на витамини под формата на таблетки?

За или против приемането на витамини под формата на таблетки?

  • 19.01.16 11:25#1Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570За или против приемането на витамини под формата на таблетки?За или против приемането на витамини под формата на таблетки. Смятате ли, че необходимите на организма витамини могат да бъдат приемани чрез консумацията на плодове и зеленчуци.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.03.16 05:38#2ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: За или против приемането на витамини под формата на таблетки?Най добре с витамини от природата ,но ако се наложи се пият и на хапчета ,от храната трудно се набавят и трябва да ядеш в големи количества ps:ОтговорОтговор с цитат
  • 24.03.16 01:32#3Наталия ПетроваНаталия ПетроваГотвачРегистрация: 18.02.16Град: КърджалиОтговори: 137от: За или против приемането на витамини под формата на таблетки?Когато се налага използвам витамини както за себе си така и за децата си.Зимните месеци зеленчуците и плодовете са наблъскани с нитрати така че няма кой знаеш колко витамини в тях.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.16 12:38#4Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: За или против приемането на витамини под формата на таблетки?Твърдо против.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.07.16 04:15#5ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: За или против приемането на витамини под формата на таблетки?Хубаво е да се приемат с пресни плодове и зеленчуци ,но зимата се започва усилено с прием на вит С Тези които пушат трябва да приемат допълнително вит С защото никотина изяжда витамина ОтговорОтговор с цитат
  • 15.08.16 12:57#6Потребител#164318Потребител#164318НовакРегистрация: 02.01.16Град: -Отговори: 14от: За или против приемането на витамини под формата на таблетки?Аз също имам този проблем. Поради тази причина смених режима си на хранене, но нещата не се подобряват. Май и аз ще трябва да прибягна към приема на витамини.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.08.16 01:51#7VeskaVeskaНовакРегистрация: 03.02.16Град: ПоповоОтговори: 50от: За или против приемането на витамини под формата на таблетки?против съм приемането на витамии под формата на таблетки. Първо защото не са естествено извлечени от продуктите. и второ не се усвояват на пълно от организма. Ако имате проблеми със стомаха и червата просто няма как да се усвоят от организма ви пълноценно.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.16 03:35#8VeselinaVeselinaИноваторРегистрация: 22.06.16Град: -Отговори: 235от: За или против приемането на витамини под формата на таблетки?По добре, а и по полезно е да се ядът сурови зеленчуци и плодове.В тях има достатъчно витамини.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.01.18 09:21#9Нина ИвановаНина ИвановаМастър ШефРегистрация: 03.01.17Град: СофияОтговори: 150от: За или против приемането на витамини под формата на таблетки?Не бих предпочела витамини тип химия За мен естествените витамини са за предпочитане Предимно ги набавям с фрешове от цитрусови плодове ОтговорОтговор с цитат
  • 25.01.18 01:40#10Илияна ДимоваИлияна ДимоваГуруРегистрация: 12.01.16Град: РадневоОтговори: 666от: За или против приемането на витамини под формата на таблетки?От витамини на таблетки, най - често приемам витамин СОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.18 03:46#11КатяКатяНовакРегистрация: 16.06.17Град: Велико ТърновоОтговори: 10от: За или против приемането на витамини под формата на таблетки?Витамини на таблетки приемам предимно през зимните месеци. Приемам витамин Ц, витамин Д(на капки), и Б комплекс понякога. Ям плодове и зеленчуци, но не са ми достатъчни. Имам слаба имунна система. А като се има предвид и качеството на плодовете и зеленчуците по магазините, не съм сигурна колко ни помагат и колко вредят, заради препаратите с които ги отглеждат.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.02.20 10:45#12ХрисНХрисНЧиракРегистрация: 25.01.20Град: БургасОтговори: 9от: За или против приемането на витамини под формата на таблетки?В днешно време се налага все повече да прибягваме към лекарства в това число и таблетки с витамини (както е зададена темата).
    Лично аз пия всяка вечер магнезий, и взимам витамини за бременни.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.20 11:33#13Станислава ВълковаСтанислава ВълковаИноваторРегистрация: 12.04.18Град: ЯмболОтговори: 94от: За или против приемането на витамини под формата на таблетки?Всъщност от хранителните продукти се абсорбират много по-малко витамини, а в случай на хранителни алергии е виновна „успешната“ комбинация от витамини в храната. Така че има полза от качествените витамини и мултивитамини на таблетки или капсули..ОтговорОтговор с цитат
  • 22.11.21 08:24#14Теодора МещероваТеодора МещероваГуруРегистрация: 27.12.17Град: ВарнаОтговори: 76от: За или против приемането на витамини под формата на таблетки?Аз пия хранителни добавки, но само такива, които са с проверено качество. Използвам една марка и съм много доволнаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest