Gotvach.bg»Форум»Кулинарни Събития»Базар на изкуствата

Базар на изкуствата

  • 28.01.16 04:51#1Мартина ТраковаМартина ТраковаПомощник ГотвачРегистрация: 17.07.12Град: СофияОтговори: 448Базар на изкустватаБазар на изкуствата ще се проведе на 05.02.2016 - 07.02.2016 в София.
    Гранд хотел "България" ще бъде домакин, намиращ се в сърцето на София - бул. "Цар Освободител" 4.

    Ще се разположим в красивата, уютна овална зала, където майстори на шоколада, сладкишите и други сладости ще подготвят за вас своите вкусни творения, демонстрирайки сладкарските си умения.

    И за разкош ще има и малко вино, без което една опияняваща любов (към изкуството и шоколада) не би била същата.

    В резултат от цялото приключение ще намерите невероятни подаръци за хората, които обичате, а защо не и за себе си , ще се заредите с настроение и много вдъхновение, ще се срещнете с позитивни и усмихнати хора, греещи от удивление! ♥
    Не пропускайте това събитие! Доведете и приятели!

    ВХОД СВОБОДЕН :y: :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.16 03:22#2Мариела ХристоваМариела ХристоваПомощник ГотвачРегистрация: 07.01.16Град: АхелойОтговори: 402от: Базар на изкустватаСтрахотно, обичам много такива мероприятия, но за съжаление съм доста отдалече и няма да мога да присъствам.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.16 11:53#3Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Базар на изкустватаОх.....предпочитам да не стигат до очите и ушите ми подобни теми....винаги ми става гадно,че не мога да присъствам,защото съм от провинцията... ОтговорОтговор с цитат
  • 30.01.16 09:53#4Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Базар на изкустватаБих го посетила на драго сърце, но разстоянието ми е малко в повечко! Иначе обичам много да разглеждам, винаги има какво да научи човек!ОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.16 10:55#5Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Базар на изкустватаза съжаление няма как да отидаОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.16 04:29#6Ваня БлагоеваВаня БлагоеваГотвачРегистрация: 10.01.16Град: ЛомОтговори: 574от: Базар на изкустватаЗа съжаление нямаше как да го посетя.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest