Gotvach.bg»Форум»Кухненско оборудване и техника»Защо се слага вода на скарата?

Защо се слага вода на скарата?

  • 30.01.16 03:53#1Мартина ТраковаМартина ТраковаПомощник ГотвачРегистрация: 17.07.12Град: СофияОтговори: 448Защо се слага вода на скарата?Моята скара е от старите,на който се слага от долу вода.Винаги съм се питала защо се слага вода от долу и каква роля играе тя в изпичането на месото?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.05.16 05:00#2Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Защо се слага вода на скарата?нашата започна редовно да се пали, защото не я чистим всеки път и явно се е наслоила мазнина, та трябва да сложа вода, не се бях сетилаОтговорОтговор с цитат
  • 27.05.16 05:45#3К КК КГотвачРегистрация: 04.02.16Град: ЛомОтговори: 58от: Защо се слага вода на скарата?Аз слагам винаги вода, защото каквото и месо да печеш става по сочно, тока е и с кебапчета и кюфтета, а също и със зеленчуците. Винаги след това се почиства и хвърля водата и като се пече се слага отново друга чиста.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.05.16 08:26#4ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Защо се слага вода на скарата?И моята не е нова ,но прави страхотни кюфтета и пържолки Не е от модела с вода ,но тя е да не се пали мазнинатаОтговорОтговор с цитат
  • 24.11.21 12:34#5Теодора МещероваТеодора МещероваГуруРегистрация: 27.12.17Град: ВарнаОтговори: 76от: Защо се слага вода на скарата?Под скарата се слага тава със сол, за да се оттича мазнината, за вода за сефте чувам. Единствено слагам лед на скарата, докато е гореща- така се чисти по-лесно.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest