Gotvach.bg»Форум»Ресторанти, Механи, Заведения за хранене»Знаете ли за Стоте национални кръчми на България?

Знаете ли за Стоте национални кръчми на България?

  • 30.01.16 08:42#1Ваня ВеличковаВаня  ВеличковаПомощник ГотвачРегистрация: 03.01.16Град: ПерникОтговори: 15Знаете ли за Стоте национални кръчми на България?Момичета и момчета Ще се радвам ако някой от вас е чувал за нас, а още повече е посещавал някое от заведенията, които са включени в Стоте най! Предлагам в тази тема да споделяте мнението си, критиките и всичко което ви интересува покрай избраните заведения
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.02.16 08:02#2Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Знаете ли за Стоте национални кръчми на България?Не знаех,че има подобен списък.,,При монахините" във Варна направо съм в недоумение.И аз съм на мнение,че е пресилено за този списък.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.04.16 04:39#3Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Знаете ли за Стоте национални кръчми на България?Варна, Аспарухов плаж Рок механа Red Rock, много вкусна храна приготвят, а и мястото на което се намира заведението е приятно, но за съжаление съм го посетил последно преди около две години и половина.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.16 04:17#4Ваня БлагоеваВаня БлагоеваГотвачРегистрация: 10.01.16Град: ЛомОтговори: 574от: Знаете ли за Стоте национални кръчми на България?Да посещавала съм Рок механа Ред Рок във Варна.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest