Gotvach.bg»Форум»Българска Кухня»Кой ви разкри тайните на кулинарното изкуство?

Кой ви разкри тайните на кулинарното изкуство?

  • 03.02.16 03:24#1Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503Кой ви разкри тайните на кулинарното изкуство?Най-напред съм се учила от моята майка, която е страхотна кулинарка. Вече има много информация в нета, но си остават и старите изпитани рецепти на мама.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.06.16 12:11#2МариянаМариянаМастър ШефРегистрация: 26.03.16Град: -Отговори: 236от: Кой ви разкри тайните на кулинарното изкуство?От майка, но за съжаление някои неща само,защото рано си отиде.После в годините от кулинарни книги, списания, както от кулинарни предавания.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.06.16 08:55#3Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Кой ви разкри тайните на кулинарното изкуство?Почти всичко съм научила от моята майка или баба.А по нататък съм черпила информация от книги,телевизия т.н.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.08.16 10:31#4GoldGoldЧиракРегистрация: 06.08.16Град: РакитаОтговори: 95от: Кой ви разкри тайните на кулинарното изкуство?Някой неща знам от майка ми, но повечето ястия сама съм се учила или чета от книги или интернет.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.08.16 07:25#5VeselinaVeselinaИноваторРегистрация: 22.06.16Град: -Отговори: 235от: Кой ви разкри тайните на кулинарното изкуство?Това са кулинарни сайтове, списания които си купувам, книги.Много рецепти са от майка ми.Не съм голям майстор, набелязвам си рецепти, опитвам се да правя някои неща.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest