Gotvach.bg»Форум»Здравословно Хранене»Образование на децата за здравословно хранене.Моята практика?

Образование на децата за здравословно хранене.Моята практика?

  • 10.02.16 10:34#1Klara MetodievaKlara MetodievaНовакРегистрация: 10.02.16Град: СвиленградОтговори: -Образование на децата за здравословно хранене.Моята практика?Как да приучим детето си да се храни здравословно?
    Как да го мотивираме да не купува вредни храни.
    Как да го убедим чрез сайта Готвач да се храни здравословно.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.03.16 05:13#2Ваня БлагоеваВаня БлагоеваГотвачРегистрация: 10.01.16Град: ЛомОтговори: 574от: Образование на децата за здравословно хранене.Моята практика?Аз на моето дете давам само домашни плодове, зеленчуци и месо, избягвам нещата от магазина, за пържените храни е още малка, но като порасне ще я ограничавам, против безалкохолните съм, чипсовете и тъпкането с тестени неща, като пици, сандвичи, банички, ход-дог, понички, общо взето тези по закуските дето саОтговорОтговор с цитат
  • 29.05.16 01:26#3Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Образование на децата за здравословно хранене.Моята практика?Въпрос на навик е, ако свикне често да хапва здравословно от малко детето, това ще му бъде и предпочитаната храна занапред.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.05.16 03:08#4ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Образование на децата за здравословно хранене.Моята практика?Децата копират поведението на родителите ,ако вие закусвате кафе и чипс ,след време и детето ще прави същото, защото това вижда ,но като стане голямо избора си е негов все пак е добре да се учат от малки все нещо ще запомниОтговорОтговор с цитат
  • 29.05.16 03:14#5Наталия ПетроваНаталия ПетроваГотвачРегистрация: 18.02.16Град: КърджалиОтговори: 137от: Образование на децата за здравословно хранене.Моята практика?Първото и най- важното е амите ние как ще се храним,после да учим децата си. Ако аз пия цял ден кола и седна с чипс пред телевизора, много ясно че и то ще иска като мен. Гответе на децата си разнообразна храна и им говорете за вредите от всичко останало. Общуването с децата и подробното обясняване на каквото и да било не само подобрява връзката родител дете,а дава отлични резултати във вазтипанието им като цяло.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.05.16 05:13#6Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Образование на децата за здравословно хранене.Моята практика?Опитвам се да говоря и напътствам децата кое е полезно и кое не но има такива вкусни вредни храни че как да устоят.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.07.18 03:29#7justsavagejustsavageНовакРегистрация: 27.06.18Град: МонтанаОтговори: 192от: Образование на децата за здравословно хранене.Моята практика?Не давам животински храниОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest