Gotvach.bg»Форум»Здравословно Хранене»Хранителен режим за хора с Автоимунни заболявания като Хашимото

Хранителен режим за хора с Автоимунни заболявания като Хашимото

  • 13.02.16 06:08#1Natalia GeorgievaNatalia GeorgievaНовакРегистрация: 12.02.16Град: СофияОтговори: 38Хранителен режим за хора с Автоимунни заболявания като ХашимотоЗдравейте,

    казвам се Наталия Георгиева и от 7 години се боря с Хашимото и неговите симптоми, преди 6 месеца открих хранителен режим с който подобрих състоянието си до почти здрава без симптоми.

    Рецептите които ще споделям са съобразени с режима който спазвам и който ми помогна да съм здрава и с 20кг. по-лека.

    Ако и вие имате подобен проблем с радост бих ви разказала за него и да помогна в лутането на други като мен.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.16 08:41#2Natalia GeorgievaNatalia GeorgievaНовакРегистрация: 12.02.16Град: СофияОтговори: 38от: Хранителен режим за хора с Автоимунни заболявания като ХашимотоДа аз също го знам това,но зависи какъв е проблема на ЩЖ, при Хашимото има недостиг на йод и може да се хапват но ограничено,аз приемам Селен.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.16 08:41#3Natalia GeorgievaNatalia GeorgievaНовакРегистрация: 12.02.16Град: СофияОтговори: 38от: Хранителен режим за хора с Автоимунни заболявания като ХашимотоДа аз също го знам това,но зависи какъв е проблема на ЩЖ, при Хашимото има недостиг на йод и може да се хапват но ограничено,аз приемам Селен.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.16 08:41#4Natalia GeorgievaNatalia GeorgievaНовакРегистрация: 12.02.16Град: СофияОтговори: 38от: Хранителен режим за хора с Автоимунни заболявания като ХашимотоДа аз също го знам това,но зависи какъв е проблема на ЩЖ, при Хашимото има недостиг на йод и може да се хапват но ограничено,аз приемам Селен.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.16 09:15#5ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Хранителен режим за хора с Автоимунни заболявания като ХашимотоДа ти кажа ,дори не ми каза какво е ,но явно не е Хашимото и не е недостиг на йод иначе щеше да ми разрешава и на мен орехи ОтговорОтговор с цитат
  • 20.04.16 04:19#6Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Хранителен режим за хора с Автоимунни заболявания като ХашимотоДоста полезна информация.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.04.16 04:43#7Natalia GeorgievaNatalia GeorgievaНовакРегистрация: 12.02.16Град: СофияОтговори: 38от: Хранителен режим за хора с Автоимунни заболявания като ХашимотоРадвам се че съм била полезна ОтговорОтговор с цитат
  • 16.05.16 04:16#8Милена ПетроваМилена ПетроваНовакРегистрация: 16.05.16Град: ПловдивОтговори: 2от: Хранителен режим за хора с Автоимунни заболявания като ХашимотоЗдравейте и от мен. Имам интерес към темата и ще чакам с нетърпение рецептите, с хашимото съм и от една седмица спазвам АИП но не както трябва май, защото не пих бульон и не ядох пюрета първите четери дни а карам на тиквички пилишко и краставици и се лутам още какво друго да измисля за ядене ще сте ми от голяма ползва и ще ми е по лесноОтговорОтговор с цитат
  • 16.05.16 04:17#9Милена ПетроваМилена ПетроваНовакРегистрация: 16.05.16Град: ПловдивОтговори: 2от: Хранителен режим за хора с Автоимунни заболявания като Хашимотосам да попитам кога и къде да следя за рецептите или къде да ги търся, мерси ОтговорОтговор с цитат
  • 25.05.16 08:23#10Natalia GeorgievaNatalia GeorgievaНовакРегистрация: 12.02.16Град: СофияОтговори: 38от: Хранителен режим за хора с Автоимунни заболявания като ХашимотоСамо да допълня режимът е преведен и систематизиран от Веселина Пенкова админ на една много полезна за мен и много други хора с това заболяване - https://www.facebook.com/groups/hashimotobg/?fref=nf

    За което огромно и благодаря,не са мои заслугите за този режим,аз само го прилагам и измислям различни рецепти по него.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.05.16 08:35#11ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Хранителен режим за хора с Автоимунни заболявания като ХашимотоНаталия ,като гледам менюто направо не ми се вярва че може всичко да се спазва ,аз писах и миналия път ограничавам се но не толкова и пак хапвам някой млечни храни и тестени Искам да те питам нацяло ли си изключила хляба било то пълнозърнест ,зеленчуков или друг вид ?ОтговорОтговор с цитат
  • 26.05.16 12:20#12Natalia GeorgievaNatalia GeorgievaНовакРегистрация: 12.02.16Град: СофияОтговори: 38от: Хранителен режим за хора с Автоимунни заболявания като ХашимотоАз вече една година не съм хапвала никакъв хляб и нищо тестено,единственото доближаващо се до тестено е палачинки направени от банани и яйца,както и един недобър опит с тапиока от която ме боля доста корема.Не мисля и скоро да ям нещо тестено,когато човек го прави за да е здрав не прави компромиси.Млечните съм ги заместила с кокосово мляко,сега слад година на режима въведох и ядковитеОтговорОтговор с цитат
  • 26.05.16 09:27#13Силвия ГеоргиеваСилвия ГеоргиеваНовакРегистрация: 26.05.16Град: СофияОтговори: 1от: Хранителен режим за хора с Автоимунни заболявания като ХашимотоБлагодаря за полезната тема! Ще следя с интерес, а къде да открия рецептите?ОтговорОтговор с цитат
  • 26.05.16 05:39#14Natalia GeorgievaNatalia GeorgievaНовакРегистрация: 12.02.16Град: СофияОтговори: 38от: Хранителен режим за хора с Автоимунни заболявания като ХашимотоРецептите може да видите като кликнете на профила ми и отидете на рецепти.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.05.16 08:45#15DesyDesyНовакРегистрация: 26.05.16Град: -Отговори: 2от: Хранителен режим за хора с Автоимунни заболявания като ХашимотоЗдравей,радвам се да те видя.
    Ще следя с интерес темата
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.09.16 02:37#16Pufa DenchevaPufa DenchevaНовакРегистрация: 27.09.16Град: -Отговори: 1от: Хранителен режим за хора с Автоимунни заболявания като ХашимотоПривет и от мен, от известно време и аз чета за автоимунния протокол и се радвам, че попаднах на човек, който вече е минал по този път. Ще следя с интерес темата и скоро ще пристъпя и аз към изпълнение на протокола. Хубав ден от мен! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest