Обезсмисля ли ти се трудът?

  • 18.02.16 07:52#1Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503Обезсмисля ли ти се трудът?Трудът ти в готвенето и снимането ти се обезсмисля, когато се дават точки за коментари с една дума, за добавени снимки към рецепта, несъответстващи на рецептата и снимки на закупени сладки и пасти, с добавена някаква рецепта от нета. :yawn:
    Аз също съм съм отговаряла на даден коментар на моя рецепта напр. с Благодаря! Просто няма какво друго да кажеш и не държа да получавам точки там.

    Относно снимките - има прекрасни снимки със страхотно презентиране на храната и няма как да не възкликнеш! Идва ти да си хапнеш от снимката!

    А има снимки и на другата крайност - размазани, неясни, обърнати на някъде си... Да, не всеки има окото на фотограф и не е необходимо! Просто да има малко по-естетически вид! Па макар и в една чинийка! Аз правя от 5 снимки на горе, докато избера една или две. По някого бързам, но пак се старая да изглежда що годе добре.

    Може би трябва да има по-голяма прецизност при публикуването на снимките!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.02.16 06:37#2Yana G.Yana G.ГотвачРегистрация: 01.02.16Град: ВарнаОтговори: 331от: Обезсмисля ли ти се трудът?Аз забелязвам и тенденцията един и същ коментар да се публикува буквално по 1-0 пъти един след друг. Това е абсолютно недопустимо.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.02.16 12:21#3Мартина ТраковаМартина ТраковаПомощник ГотвачРегистрация: 17.07.12Град: СофияОтговори: 448от: Обезсмисля ли ти се трудът?Най редовно виждам написан коментар ... и вместо да се редактира,от долу допълнение...и така тарикатките трупат точки.Ей това е дразнещо!Иначе ми дреме на шапката.Те си мислят,колко сме хитри!!Като на слон ... :x:ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.16 11:27#4RenkataRenkataЧиракРегистрация: 03.02.16Град: -Отговори: 112от: Обезсмисля ли ти се трудът?Явно да!!!! Всеки мрънка защо всеки ден се натиска бутона сготви за да трупа точки, във форума пуска по 1000 отг не знам си щоо.... а аз се питам как става да качваш по 10-15 рецепти на ден???? след като бутона ти е ограничен на 6 пъти , което е по-реално... човек на ден готви по 3-4 яденета да кажем ... едни и същи хора ще си печелят през месец
    според мен трябва и това да се ограничи до 5-6 пъти на ден да се качва рецепта, иначе изглежда много фалшиво!!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.16 11:43#5Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Обезсмисля ли ти се трудът?renkata87 :Явно да!!!! Всеки мрънка защо всеки ден се натиска бутона сготви за да трупа точки, във форума пуска по 1000 отг не знам си щоо.... а аз се питам как става да качваш по 10-15 рецепти на ден???? след като бутона ти е ограничен на 6 пъти , което е по-реално... човек на ден готви по 3-4 яденета да кажем ... едни и същи хора ще си печелят през месец
    според мен трябва и това да се ограничи до 5-6 пъти на ден да се качва рецепта, иначе изглежда много фалшиво!!!!


    Рени,аз мога и 30 рецепти да кача,но нямам достатъчно време,имам много рецепти и това че ги качвам накуп,не значи че днес съм ги готвила,това е кулинарен конкурс и никъде не е упоменато че трябва да си качиш рецептата на готвеното от днес
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.16 12:08#6Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Обезсмисля ли ти се трудът?Права е Сия , и в крайна сметка това е конкурс-игра, надпревара. Всеки има правото да се бори както може,стига да влиза в правилата на конкурса. Това,че вие имате други занимавки, а други публикуват като луди до среднощ това не значи ,че е честно или не , това значи,че някои полагат повече от себе си за да спечелят. Кефя се на Веселина, направо изби рибата Евала!!!ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.16 05:16#7Мартина ТраковаМартина ТраковаПомощник ГотвачРегистрация: 17.07.12Град: СофияОтговори: 448от: Обезсмисля ли ти се трудът?А ти Данче,трябва да получиш голямата награда за брой коментари и постове във форума!Все пак се бориш както можеш по правилата на конкурса.Машала! :evil: :evil: :evil:ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.16 09:45#8Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Обезсмисля ли ти се трудът?Броят на качването на рецепти е неограничен! И това си е труд - и писане, и готвене. Аз си имам много приготвени и снимани рецепти от преди.Но пък и продължавам и да готвя! Сега, няколко дни, нямах време да качвам, но в събота и неделя , като седна, мога и цяла нощ да си качвам!
    То си е конкурс! И пак казвам, никак не е малко трудът, който се полага и при писането на рецепти!Така, че като имате - си качвайте, за да печелите! :love: :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.16 01:26#9Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Обезсмисля ли ти се трудът?Това,че декември са били по-малко точки е и заради по-малките награди,за да не си качват рецеприте напразно.Поне аз така си го обяснявам.Веселина както пише по горе има много рецепти от преди,но не ги е качила декември,защото не е имала нужда.Тогава е спечелила с 1400 точки,а сега ще мине 5000.Всеки си гледа интереса и си е в правото.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.16 12:24#10Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Обезсмисля ли ти се трудът?хахах ще ме уморите нима мислите че за всеки коментар получавате точки ли??? И аз не съм получила за всички постове точки, това се опитах да ви обясня - администраторите са стриктни и не дават как да е точки и спрете да ревете кой какви рецепти е писал, какви форумни теми и колко поста има. Ще кажа още ,че повечето ми постове са насочени с цел комуникация с вас дами, задавам въпроси и пиша неща които мисля ,че са полезни за някои. За това и за повечето си коментара не съм получила точки и не това ми е целта.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.16 12:29#11Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Обезсмисля ли ти се трудът?Искаше ми се да се получи като истински форум един пита или поства интересна информация и другите коментират дават съвети и прочие. Тук заради вашите точки се държите като ученички от втори клас! Как обичате мусаката с мляко или без и всички се изреждат - аз с мляко, аз без.. а някой който не се бори за точки да напише със студена бира , с еди какви си подправки за съвършената рецепта- НЯМА... тъй че стига сте гледали чуждото канче и да мрънкате кой какво и как ,ами се старайте и си набавете точките. А се надявам ,че Веселина не ми се е разсърдила за поста, напротив много и се радвам ,защото жената не се занимава с кой постнал рецепта за варени яйца и кой писал в 200 теми на форума. Качи си интересните рецепти със снимки и евала надявам се този месец заслужено да спечели първата награда.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.16 02:40#12Мартина ТраковаМартина ТраковаПомощник ГотвачРегистрация: 17.07.12Град: СофияОтговори: 448от: Обезсмисля ли ти се трудът?Защо разделяш един коментар на две?Ако не е за точки здраве му кажи! ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.16 04:12#13Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Обезсмисля ли ти се трудът?Мартина , защо се заяждаш като гледам на коментари си близо до моя брой пък рецептите ти не мърдат. Защо вместо да се опитваш да тормозиш хората с твоята личност не се постараеш повече да напреднеш в класацията. Не се явявай като админ или месията да обявяваш кой какво заслужава!ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.16 04:15#14Мартина ТраковаМартина ТраковаПомощник ГотвачРегистрация: 17.07.12Град: СофияОтговори: 448от: Обезсмисля ли ти се трудът? Аз се опитвам да те настигна,обаче ти си не достижима по коментари.Изобщо нямам и за цел да се заяждам с теб.Просто ми беше любопитно защо делиш един коментар на две? ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.16 04:21#15Ваня ВеличковаВаня  ВеличковаПомощник ГотвачРегистрация: 03.01.16Град: ПерникОтговори: 15от: Обезсмисля ли ти се трудът?И в крайна сметка аз си мисля, че gotvach.bg е най-вече място, на което да има избор от рецепти, а не просто сайт, в който да има 120 рецепти за таратор с 120 снимки от различен ъгъл на купичката Това по
    повод мненията, че не трябва да се качват рецепти, а само сготвени ястия. Не ми се влиза в полемики и спорове, просто изразявам мнение. Хора - наградите не са всичко, не го забравяйте
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.16 04:34#16Ваня ВеличковаВаня  ВеличковаПомощник ГотвачРегистрация: 03.01.16Град: ПерникОтговори: 15от: Обезсмисля ли ти се трудът?Още повече, че на всички нас се отдава възможността покрай приятното да спечелим и нещо полезно. Нека не ставаме алчни с постоянно мрънкане, караници, спорове и т.н. защото днес го има конкурса - утре може да го няма. Администраторите постоянно дават възможности за спечелване на награда, така че дори да не спечелите този месец все по някое време ще се разпишете. Излишно е да се пускат 1000 коментара как защо един прави нещо, друг прави друго и така. Има място за всички - и за пишещи, и за снимащи и за хапващи.. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest