Обезсмисля ли ти се трудът?

  • 18.02.16 07:52#1Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503Обезсмисля ли ти се трудът?Трудът ти в готвенето и снимането ти се обезсмисля, когато се дават точки за коментари с една дума, за добавени снимки към рецепта, несъответстващи на рецептата и снимки на закупени сладки и пасти, с добавена някаква рецепта от нета. :yawn:
    Аз също съм съм отговаряла на даден коментар на моя рецепта напр. с Благодаря! Просто няма какво друго да кажеш и не държа да получавам точки там.

    Относно снимките - има прекрасни снимки със страхотно презентиране на храната и няма как да не възкликнеш! Идва ти да си хапнеш от снимката!

    А има снимки и на другата крайност - размазани, неясни, обърнати на някъде си... Да, не всеки има окото на фотограф и не е необходимо! Просто да има малко по-естетически вид! Па макар и в една чинийка! Аз правя от 5 снимки на горе, докато избера една или две. По някого бързам, но пак се старая да изглежда що годе добре.

    Може би трябва да има по-голяма прецизност при публикуването на снимките!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.16 05:52#2Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Обезсмисля ли ти се трудът?Точно така Ваня,как беше - Разни хора,разни идеали.....ОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 12:50#3Adriyana - AdiAdriyana - AdiЧиракРегистрация: 02.02.16Град: Стара ЗагораОтговори: 234от: Обезсмисля ли ти се трудът?Моля администратора обърне внимание на това!!! Обезсмисля се до толкова, че се отхвърлят: снимки без конкретно обяснение, изтриват се коментари с конкретни въпроси към дадени рецепти - доста важни по отношение на съставките с обяснението, че не са по темата и подобни такива... Иначе се надявам, че всеки, тествал рецептите ми би доказал, че труда ми не е безсмислен. Успех на всички!ОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 04:33#4Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Обезсмисля ли ти се трудът?и при мен се получи така Ади, снощи имах няколко отхвърлени снимки ,които според мен си бяха добре, както и коментари имах доста изтритиОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 04:38#5Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Обезсмисля ли ти се трудът?При всички го има така че не се ядосвайте. :blush:ОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 04:46#6Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Обезсмисля ли ти се трудът?аз не се ядосвам но има хора които се опитват да се дразнятОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 04:48#7Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Обезсмисля ли ти се трудът?Охх тя злобата е навсякъде и във всички сайтове я има.Да не ти говоря какви глупости са ми писали....ОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 06:46#8Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Обезсмисля ли ти се трудът?Да си пишат, нищо няма да променят, само те се тварят с негативни емоцииОтговорОтговор с цитат
  • 24.03.16 07:08#9PressyPressyЧиракРегистрация: 11.03.16Град: ЛовечОтговори: 118от: Обезсмисля ли ти се трудът?На всичките си рецепти съм снимала лично и смятам ,че така е коректно. Най-лесно е да копираш една рецепта от нета,да не добавиш нищо от себе си,да откраднеш и нечия чужда снимка и да чакаш похвали и възнаграждения. Такива рецепти са напълно безмислени и нечестни спрямо всички ни тук . И аз съм съгласна,че по-добре размазана снимка,но заслужени точки,отколкото картинка с името на друг сайт отдолу на всичкото отгоре !!!ОтговорОтговор с цитат
  • 24.03.16 08:28#10Nnnnnnn kkNnnnnnn kkНовакРегистрация: 13.03.16Град: -Отговори: 2от: Обезсмисля ли ти се трудът?Да, някои готвачи сякаш не само тавата намазняват, но и обектива ОтговорОтговор с цитат
  • 06.04.16 03:50#11ДаниелаДаниелаНовакРегистрация: 04.04.16Град: Елин ПелинОтговори: 11от: Обезсмисля ли ти се трудът?Всяка рецепта,която представяме трябва да баде приготвена и снимана от нас самите!Ако е копирано от някаде...веднага се забелязва!!!Видимо е!Излишно е да представяш труда на някои ..за твой!!!Несполучливи и размазани снимки нямат място в саита.Много често една хубава снимка те амбицира веднага да запреднеш ръкави .Мен лично,много често ми се случва!!! ОтговорОтговор с цитат
  • 11.04.16 08:46#12Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Обезсмисля ли ти се трудът?аз пък съм тук от вчера и много ми харесва..и без това по цял ден ровя из готварски форуми пък може и нещо да се спечели накрая, но не ми качва снимките...ОтговорОтговор с цитат
  • 13.06.16 10:18#13МариянаМариянаМастър ШефРегистрация: 26.03.16Град: -Отговори: 236от: Обезсмисля ли ти се трудът?Обезмисля ли се труда?Прочетох твърдение,че се качват снимки и рецепти на купени неща, например пасти...- това направо ме изуми.Аз лично смятам, че не трябва да се дават точки за мнения.Всеки от нас малко или много обича да готви, качва рецепти на приготвени от него ястия, радва се когато тя е качена и когато др. кулинари са я харесали.Не бива точките и наградите да са фикс идея. Не бива когато някой спечелил преден месец награда, следващият да не предлага свои рецепти, инпровизации и т.н.Да, вярно, че няма право на такава, но какво от това-нека пак да предлага своите кулинарни изкушения.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.06.16 10:54#14Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Обезсмисля ли ти се трудът?Относно наградите, то се забелязва тенденция хората спечелили награда единя месец , на следващият не качват рецепти и снимки/ защото нямат право на награда/, съответно си запазват нещата и на по следващият месец се захващат с пълни сили да качват рецепти. То като се загледа човек в победителите и се вижда че те са почти едни и същи през месец. Но все пак правилата на играта го позволяват и трябва да се признае, че те полагат огромни усилия да пишат и качват толкова много неща. Затова успех на всички .ОтговорОтговор с цитат
  • 30.06.16 11:51#15Ваня БлагоеваВаня БлагоеваГотвачРегистрация: 10.01.16Град: ЛомОтговори: 574от: Обезсмисля ли ти се трудът?Миналия месец имаше такива безумни рецепти и снимки, направо се чудех как може да се наядеш с една картина. Найстина красило, но не е за наяждане, а хората си трупаха точките.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.09.16 09:42#16Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Обезсмисля ли ти се трудът?Доста често забелязвам колко много коментари пише един човек, а на среща нищо! Нито статия, нито рецепта, нито снимка. Тук прочетох коментар за размазани снимки! Ами, не може всеки да си позволи да снима с фотоапарат, просто защото не разполага с такъв! Другото, което е, не мисля за редно едни и същи хора през месец да печелят награди! Аз съм регистрирана от почти година тук, имам доста рецепти и статии, но до сега не съм печелила награда! Кажете ми, как е възможно за един месец да направиш 3000 точки? Че то трябва да седиш денонщно пред лаптопа или таблета и да качваш рецепти, снимки, статии и да пишеш коментари! Някои хора доста са се вманиачили с този конкурс! И 500 точки да си направил, си положил труд и мисля, че този труд трябва да се възнагради по някакъв начин! Всеки е тук, за да обменя опит, да научи нещо ново, да научи нас на нещо и мисля, че администраторите трябва да се замислят да дават повече поощрения на трудещите се. Също така, да отговоря на въпроса за обезмислянето- щом се трудиш и насреща получаваш точки, които не ти служат за нищо друго, освен да си ги трупаш като зимнина и евентуално да спечелиш нещичко- да, тогава наистина се обезмисля!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest