Gotvach.bg»Форум»Меню за празник и делник»Импровизации в кухнята

Импровизации в кухнята

  • 19.02.16 09:55#1Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428Импровизации в кухнятаСлучвало ли ви се е в хладилника да имате няколко продукта, от които се чудите какво да скалъпите за обяд или вечеря?
    Представете си че в момента имате само половин пакетче масло, пакет боб,маслини,брашно и телешки език.
    Какво бихте сготвили с тези продукти?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.16 01:30#2МаринаМаринаПомощник ГотвачРегистрация: 11.11.13Град: БлагоевградОтговори: 340от: Импровизации в кухнятаТова ми звучи като стрес тест в Мастър шеф От боба сигурно бих направила бобена салата. Маслините ще ги направя на маслинова паста. Ще отскоча до комшиите за 4-5 филии хляб, понеже не си ни дала хляб в менюто :evil: и ще ги препека с масло и маслинената паста. Езикът няма да го готвя, може да го дам на комшиите за хляба ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.16 01:41#3Adriyana - AdiAdriyana - AdiЧиракРегистрация: 02.02.16Град: Стара ЗагораОтговори: 234от: Импровизации в кухнятаМного често си импровизирам - с конкретните продукти бих направила телешки език в масло нестандартно гарниран с маслини и боб яхния - разбира се ще трябват и продукти извън хладилника като лук домати и олиоОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.16 02:47#4Мартина ТраковаМартина ТраковаПомощник ГотвачРегистрация: 17.07.12Град: СофияОтговори: 448от: Импровизации в кухнятаМного скромно с тоя телешки език. Ако имам в хладилника телешки език,ама изобщо няма да се чудя какво да го направя.Той може да се яде и с малко сол Стига да е сварен.Бих направила дип от боба и бих добавила маслините към него.Езика или с масло във фурната или паниран.(Скръндзила си се на продукти Сия! :evil: )Иначе го харесвам във фурна със сметанов сос. :y:ОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.16 05:46#5Yana G.Yana G.ГотвачРегистрация: 01.02.16Град: ВарнаОтговори: 331от: Импровизации в кухнятаОбичам когато имам доста неща в хладилника и трябва да ги използвам, за да не ги хвърля накрая. Обичам експериментите.
    А с тези продукти, бих изпържила телешкия език с масло и бих сложила една боб чорба.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.16 07:30#6Илияна ДимоваИлияна ДимоваГуруРегистрация: 12.01.16Град: РадневоОтговори: 666от: Импровизации в кухнятаТелешки език сверен и задушен с масълце , салата от боб и маслини , от брашното ще стане хубав индийски хлябОтговорОтговор с цитат
  • 24.02.16 01:13#7Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Импровизации в кухнятаИ на мен ми се случва да импровизирам, особено когато от много неща е останало по - малко. В случая бих сварила езика и след това запечен с масло. А от боба една чорба, от брашното и маслините хляб с маслини.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.16 11:31#8Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Импровизации в кухнятателешки език в масло и бобена салата, от брашното хляб или питкаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest