Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.

Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.

  • 26.02.16 06:41#1МаринаМаринаПомощник ГотвачРегистрация: 11.11.13Град: БлагоевградОтговори: 340Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.Доста често когато се опитам да се логна в сайта чрез мобилната му версия с телефона си, не се получава. Функциите са доста ограничени. Не могат да се пишат коментари. Снимки също не мога да качвам. Само при мен ли се получава така или проблемът наистина е в ограничените функции на мобилната версия?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.16 02:59#2Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.И аз не мога да пиша коментари нито към рецепти,нито като отговор на някой.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.16 04:08#3Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.Коментари на статиите пиша и на рецептуте,но при тях има бутон "изпрати" и се качват.На стената на някой не мога да коментирам под самите постове и техните коментари,защото не мога да го изпратя.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.16 04:08#4Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.Коментари на статиите пиша и на рецептуте,но при тях има бутон "изпрати" и се качват.На стената на някой не мога да коментирам под самите постове и техните коментари,защото не мога да го изпратя.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.16 04:08#5Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.Коментари на статиите пиша и на рецептуте,но при тях има бутон "изпрати" и се качват.На стената на някой не мога да коментирам под самите постове и техните коментари,защото не мога да го изпратя.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.02.16 12:28#6Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.От телефоните става по-трудно така е затова от компа.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 01:33#7Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.Аз нямам проблеми,пиша си нормално от телефона,Иринка изпращай съобщенията и коментарите със стрелката от клавиатурата на телефонаОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 04:27#8Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99от: Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.Аз не съм имала проблеми да пиша и да качвам снимки, но ако решите да гласувате със звездички за някоя рецепта не го правете, освен ако не искате да играете на тото...просто не ви позволява да дадете оценката която желаете!Така няколко мои приятели ми бяха развалили "рейтинга" на някой рецепти в опита си да ме зарадват, нито през телефон, нито през таблет! :x:ОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 04:34#9Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.Аз не виждам смисъла на тези звездички изобщо.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 04:40#10Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.и аз имам проблем, не могат да се пишат коментари и да се търсят рецептиОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 04:46#11Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99от: Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.simpoliq :Аз не виждам смисъла на тези звездички изобщо.

    Смисъла би бил в това,ако се ползваха. Един вид като оценка от другите за рецептата ти. Че е сполучлива и вкусна! Ако даваше и точки щяха да бъдат използвани повече, ама нали не дават и всички са средоточени в другите неща като снимка и готвене и коментиране. :blush:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 04:49#12Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.Много си права - дават само един рейтинг. ОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 05:12#13Анна ГеоргиеваАнна ГеоргиеваНовакРегистрация: 29.02.16Град: КарловоОтговори: 1от: Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.щеше да е хубаво да можеха да се качват снимки през мобилната версяОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 05:17#14AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.Здравейте Анна,

    няма проблеми с качването на снимки през мобилната версия. Просто изискването там, както и на десктоп версията, е снимката да бъде поне 800x450px голяма.

    Имаме рецепти, които са добавени през телефона и няма проблеми със снимките, стига тези да са достатъчно големи, за да ги приеме системата ни.

    Опитайте и ако ви даде някаква грешка ни пишете.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 05:21#15Мартина ТраковаМартина ТраковаПомощник ГотвачРегистрация: 17.07.12Град: СофияОтговори: 448от: Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.Звездичките дават рейтинг,но някой хора ги ползват за съботаж.Хубава рецепта примерно,ама що да не ѝ бутнем рейтинга и кликат на една звезда. :x: :x: Пиша си нормално ,но не мога да качвам снимки. ОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 05:29#16Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99от: Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.Мартина :Звездичките дават рейтинг,но някой хора ги ползват за съботаж.Хубава рецепта примерно,ама що да не ѝ бутнем рейтинга и кликат на една звезда. :x: :x: .

    Марти за това си много права! И аз съм стигала до подобен извод даже и имам такива рецепти...Затова и веднъж писах,че гласуването със звезди няма да е лошо да е обвързано с коментар защо си дал съответната оценка...за да е по-чесно, нали?
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest