Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.

Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.

  • 26.02.16 06:41#1МаринаМаринаПомощник ГотвачРегистрация: 11.11.13Град: БлагоевградОтговори: 340Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.Доста често когато се опитам да се логна в сайта чрез мобилната му версия с телефона си, не се получава. Функциите са доста ограничени. Не могат да се пишат коментари. Снимки също не мога да качвам. Само при мен ли се получава така или проблемът наистина е в ограничените функции на мобилната версия?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.06.16 11:49#2Ваня БлагоеваВаня БлагоеваГотвачРегистрация: 10.01.16Град: ЛомОтговори: 574от: Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.Аз от телефона и до днес не мога да качвам снимки, защото така, кога ще го оправите? Защото не всеки път мога да пиша от компютъра.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.07.16 10:35#3ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.И аз имам проблем за влизане в сайта от телефона нещо не мога да направя и не ме пуска ,реших да не правя повече опити да не се блокирам сама и да не мога да влизам нито от тела нито от лаптопа Каквото сам си направи човек това е !ОтговорОтговор с цитат
  • 28.09.16 09:08#4Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.Аз имам същия проблем. Не мога да пиша коментари като отговор, когато напиша нещо на стената си и някой е написал коментар отдолу. С голям телефон съм, който се използва и за таблет. Бих се радвала, ако се подобри мобилната версия, защото я използвам по- често.ОтговорОтговор с цитат
  • 11.10.16 05:12#5Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.На мобилната версия ми липсва отметката за зготвено ястие и автора на рецептата.Само при мен ли е така?ОтговорОтговор с цитат
  • 11.10.16 05:16#6AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.За да зарежда по-бързо мобилната страница, на мобилната се показва съкратен преглед на рецептата само с най-важното. Отдолу след продуктите има бутон виж цялата рецепта, където посетителя може да кликне и да види цялата рецепта.ОтговорОтговор с цитат
  • 11.10.16 05:17#7Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.има някакво обновяване и в началото отваря само част от рецептата, натисни на синьото каре на което пише "виж цялата рецепта тук" и трябва да ти се покаже всичкоОтговорОтговор с цитат
  • 11.10.16 05:20#8AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.имаме доста промени. Днес и на стандартната десктоп версия има промяна. Като влезнете на една рецепта има отгоре табове за бърза навигация към различни части от рецептата.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.01.17 04:18#9ВикторияВикторияНовакРегистрация: 07.01.17Град: ВарнаОтговори: 11от: Проблеми и липсващи функции за мобилната версия на сайта.Използвам само мобилната версия и нямам такива проблеми. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest