Gotvach.bg»Форум»Чуждестранна Кухня»Моля да ми дадете идеи за индийски рецепти

Моля да ми дадете идеи за индийски рецепти

  • 06.03.16 04:17#1ГрегГрегНовакРегистрация: 05.03.16Град: МонтанаОтговори: 1Моля да ми дадете идеи за индийски рецепти Във вторник ще готвя индийско и ви моля да ми дадете идеи за рецепти, някакви индийски съдове.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.16 09:30#2Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Моля да ми дадете идеи за индийски рецептиКаквото и да избереш от индийската кухня все ще е добро.Можеш да избираш между различните им начини за приготвяне на къри,ориз,много вкусно е пилето тандури,питките чапати и хляба наан,райата,роган джош,джалфрези.Стига да разполагаш с автентичните им подправки ще можеш да възпроизведеш индийския вкус и без съдовете им ОтговорОтговор с цитат
  • 10.03.16 10:04#3Илияна ДимоваИлияна ДимоваГуруРегистрация: 12.01.16Град: РадневоОтговори: 666от: Моля да ми дадете идеи за индийски рецептиДесерт - мляко с ориз по индийскиОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.16 09:12#4Mima GeorgievaMima GeorgievaНовакРегистрация: 28.12.13Град: ПирдопОтговори: 8от: Моля да ми дадете идеи за индийски рецептиКато бивш пернонал в индийски ресторант препоръчвам комбинацията: Зел. райта + агне биряни или пиле тикка масала с джийра ориз. А за супите може би тяхната дал(червена леща) супа ще ти се стори най лесна за приготвяне. А за предястие препоръчвам бажия пакора (паниран лук) или бинди пакора (панирана бамя). Вече при интерес може да ми пишеш, за да дам рецепта. ОтговорОтговор с цитат
  • 05.05.16 03:03#5Ваня БлагоеваВаня БлагоеваГотвачРегистрация: 10.01.16Град: ЛомОтговори: 574от: Моля да ми дадете идеи за индийски рецептиНе съм приготвяла до сега.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.05.16 02:08#6Yana G.Yana G.ГотвачРегистрация: 01.02.16Град: ВарнаОтговори: 331от: Моля да ми дадете идеи за индийски рецептине мога да помогна с идеи или рецепти, но пък ще се радвам да науча нещо ново, ако някой има какво да споделиОтговорОтговор с цитат
  • 07.09.16 08:21#7Елена КавакЕлена КавакНовакРегистрация: 12.01.16Град: ПловдивОтговори: 62от: Моля да ми дадете идеи за индийски рецептиЧервена леща по индийскиОтговорОтговор с цитат
  • 08.09.16 01:46#8Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Моля да ми дадете идеи за индийски рецептиМожеш да направиш пиле къри. Взимаш бутчета и ги изпичаш, като ги подправиш със сол и черен пипер. Сосът е много лесен. В тенджера се разтопява масло, след което в него се добавя брашно и се запържва. Когато е готово, се долива малко вода и се добавя къри. Или пък можеш да си направиш обикновен ориз, да го разделиш на две и едната част да оцветиш със запържени коркума и къри. После, като поднесеш и двата ориза в чинията, ще изглежда ефектно. В белия можеш да добавиш и стафиди ОтговорОтговор с цитат
  • 17.09.16 04:23#9ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Моля да ми дадете идеи за индийски рецептискоро видях рецепта от нета за джелеби и много ми допадна ,незнам кога ще е но мисля все някога да опитам ОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.16 09:39#10Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Моля да ми дадете идеи за индийски рецептиВ Ютуб има много индийски рецепти! Но Сия е права - подправките е добре да са автентични!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest