Gotvach.bg»Форум»Здравословно Хранене»Как се грижите за здравословното хранене на своето семейство?

Как се грижите за здравословното хранене на своето семейство?

  • 15.03.16 10:26#1Aneliya ShishmanovaAneliya ShishmanovaЧиракРегистрация: 07.03.16Град: ВарнаОтговори: 9Как се грижите за здравословното хранене на своето семейство?Здравейте,
    Моля Ви споделете мнение, съвети и препоръки относно здравословното хранене в семейството Ви.
    Уви, ние сме 4 - членно семейство и ни се получава доста трудно. Може би, ако спазвахме еднакъв режим на хранене щеше да ни се получи по-лесно...
    Моля за идеи
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.16 01:27#2Aneliya ShishmanovaAneliya ShishmanovaЧиракРегистрация: 07.03.16Град: ВарнаОтговори: 9от: Как се грижите за здравословното хранене на своето семейство?Някой, нещо, идеи някакви?
    Аз поне си мисля, че все повече хора се стремят именно към здравословно хранене.
    Както написах ние сме 4 членно семейство.
    Малкият ми син е на кърна все още, големият предпопита супички, мм харесва "мъжка" кухня , а аз съм някъде по средата, но с огромното желание най-сетне да сваля кг и да вляза във форма.
    Така че съм отворена за всякакви мнения и препоръки.
    Предварително благодаря
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.03.16 11:46#3МаринаМаринаПомощник ГотвачРегистрация: 11.11.13Град: БлагоевградОтговори: 340от: Как се грижите за здравословното хранене на своето семейство?Не спазваме никакви режими и не се ограничаваме в храната. Просто гледам да приготвям по-малко пържени неща, повечето пъти готвя без запръжка, винаги се старая да има богато изобилие от зеленчуци на масата и плодове. Но като се замисля май май всички тези неща губят смисъл след като вечерята завършва с по 1 персонален шоколад ОтговорОтговор с цитат
  • 17.03.16 02:27#4Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Как се грижите за здравословното хранене на своето семейство?Трудно е да се приготвя здравословна храна, като всичко което се купува е пълно с подобрители, оцветители, заместители или нитрати.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.03.16 02:43#5Aneliya ShishmanovaAneliya ShishmanovaЧиракРегистрация: 07.03.16Град: ВарнаОтговори: 9от: Как се грижите за здравословното хранене на своето семейство?Ясно, значи не съм само аз, поне да се успокоя .
    Ама като трябва да приготвям поне 3 различни неща и доста се затруднявам :cry: .
    Аз изобщо не пържа храната, дори не си позволявам да правя запръжка, така съм ги свикнала моите хора. Но мм и големият ми син много обичат тестени неща кифлички, пити, пърленки... дори ако не му хареса нещо на синковеца ми казва "мамо, дай хляб" .
    Благодаря ви момичета , дано се включат повече домакини, та да обменя опит
    Хубав ден :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.03.16 09:36#6Ваня БлагоеваВаня БлагоеваГотвачРегистрация: 10.01.16Град: ЛомОтговори: 574от: Как се грижите за здравословното хранене на своето семейство?Здравословна храна приготвям маи само на бебка, ние си хапваме всичко, но поизбягвам пърженотоОтговорОтговор с цитат
  • 20.04.16 04:04#7Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Как се грижите за здравословното хранене на своето семейство?Ами то здравословното хранене не ни се получава на нас ОтговорОтговор с цитат
  • 29.04.16 06:31#8Гергана ГеоргиеваГергана  ГеоргиеваГуруРегистрация: 19.01.16Град: РадомирОтговори: 527от: Как се грижите за здравословното хранене на своето семейство?Семейството ми обича салати и се старая да има пресни зеленчуци почти винагиОтговорОтговор с цитат
  • 29.04.16 06:52#9Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Как се грижите за здравословното хранене на своето семейство?Консумираме много салати,фрешове, купувам черен хляб.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.04.16 07:07#10Aneliya ShishmanovaAneliya ShishmanovaЧиракРегистрация: 07.03.16Град: ВарнаОтговори: 9от: Как се грижите за здравословното хранене на своето семейство?Е, моите мъже не са особени фенове на салатите, всеки има предпочитания и честно казано напоследък всички се храним според нуждите и желанията си... Просто е малко натоварващо да готвя за 3-ма (а ако и за малкия трябва 4-ма) души...ОтговорОтговор с цитат
  • 29.04.16 08:42#11Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Как се грижите за здравословното хранене на своето семейство?Доста е трудно.В нашето семейство не се пие газирано,наблягаме на айрян.Нищо не се пържи,само варено и печено.Консумираме само пълнозърнест и със семена хляб.Зеленчуци когато има в градината,само от там.А когато няма ,вече от магазина или от пазара.Не сме манияци на тема здравословно хранене,но все пак се опитваме да се храним балансирано и да използваме продукти с по-малко добавки,никакви транс мазнини. Със синът ми е по-лесно.Карам го да чете или да гледа филмчета и така сам се отказа от чипса,желираните бонбони и вафлите.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.05.16 07:56#12Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Как се грижите за здравословното хранене на своето семейство?То за мен здравословно е всичко, но в премерени количества. Готвя постоянно само за да ни е прясна храната, не ни е вкусно изостанало от предното ядене...иначе без ограничения като разбира се повечко наблягам на варене и печене за да избягвам пърженето.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.07.18 03:11#13justsavagejustsavageНовакРегистрация: 27.06.18Град: МонтанаОтговори: 192от: Как се грижите за здравословното хранене на своето семейство?Веган ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest