Gotvach.bg»Форум»Търся Рецепта»Търся рецепти за лесни козунаци

Търся рецепти за лесни козунаци

  • 17.03.16 05:35#1МаринаМаринаПомощник ГотвачРегистрация: 11.11.13Град: БлагоевградОтговори: 340Търся рецепти за лесни козунациТъй като не ми се отдава много месенето :blush: , търся рецепти за по-лесни козунаци. Нещо ми се ще тази година аз да си ги направя и затова ви моля за помощ, за да не ядем накрая някой болумач
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.16 10:45#2marcheva14marcheva14Мастър ШефРегистрация: 21.11.12Град: СофияОтговори: 215от: Търся рецепти за лесни козунациКоято и рецепта да отвориш винаги са еднакви продуктите, брашно, прясно мляко, яйца, мая, захар, масло, ванилия, ром, стафиди и в допълнение може маскарпоне, заквасена сметана, но това вече е въпрос на ... и на възможност и на предпочитания. Можеш и да направиш от половин килограм брашно и така ще ти е по-лесно измесването, а можеш и с плътните бъркалки на миксера да си помогнеш. Рецептите винаги са едни и също в основата си, само има различни плетки и допълнения.ОтговорОтговор с цитат
  • 31.03.16 11:21#3Ваня БлагоеваВаня БлагоеваГотвачРегистрация: 10.01.16Град: ЛомОтговори: 574от: Търся рецепти за лесни козунациАз имам в профила си няколко рецепти.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.16 02:12#4Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Търся рецепти за лесни козунациДо сега не съм правил козунак.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.16 12:05#5Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Търся рецепти за лесни козунациПогледни в моите рецепти, но като продукти почти всички са със доста яйца, най важното е последователността на продуктите и самото месене, аз винаги меся на ръка. Трудничко е но трябва да усетя за да преценя дали липсва нещо.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.16 05:02#6ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Търся рецепти за лесни козунацито празниците минаха,но винаги можеш да замесиш един козунак за хапване Разгледай сайта с рецепти от Великден -все нещо ще ти хареса ОтговорОтговор с цитат
  • 18.07.18 03:34#7justsavagejustsavageНовакРегистрация: 27.06.18Град: МонтанаОтговори: 192от: Търся рецепти за лесни козунаци1 чаена лъжичка кокосова или тръстикова захар
    2¼ ч. суха мая (1 опаковка)
    1¼ чаша растително мляко - 40C
    ½ чаша неподсладено ябълково пюре
    ½ ч. Л. Морска сол
    4 чаши брашно
    2 супени лъжици ябълка
    1 супена лъжица кокосова захар (+ допълнително за поръсване)
    1 супена лъжица кокосово масло или aquafaba
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest