Gotvach.bg»Форум»Българска Кухня»Как да направя козунак на конци?

Как да направя козунак на конци?

  • 06.04.16 09:53#1АлександраАлександраНовакРегистрация: 05.04.16Град: -Отговори: 28Как да направя козунак на конци?Вече е сезона на козунаците преди няколко дни видях една рецепта в нета за козунак от пералня и много се учудих не бях чувала до сега за такова нещо, някога правели ли е козунака си по такъв начин или как получавате козунак с конци
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.16 12:44#2Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554от: Как да направя козунак на конци?Не съм правилаОтговорОтговор с цитат
  • 13.05.16 02:29#3Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Как да направя козунак на конци?От този великден се пристрастих да правя козунаци и стават все по хубави, от печката зависи много и тестото най вече.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.06.16 12:51#4МариянаМариянаМастър ШефРегистрация: 26.03.16Град: -Отговори: 236от: Как да направя козунак на конци?Благодаря Мари14 много подробно си описала.Много полезно.За мен всичко се крие в месенето, не го бия в масата.Важни са и хубавите продукти и правилното печене.И време, много време и търпение.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.08.16 07:47#5Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Как да направя козунак на конци?Прочетох много интересни коментари и доста ми допаднаха обясненията. Наистина, важно е да го направиш с любов и като спазиш основните правила, няма начин да не се получи!ОтговорОтговор с цитат
  • 28.08.16 07:19#6VeselinaVeselinaИноваторРегистрация: 22.06.16Град: -Отговори: 235от: Как да направя козунак на конци?Записвам се да следя темата, интересна ми е.Имам желание да направя козунак и доста изчетох за това във фороми и кулинарни книги, списания в които има рецепти за козунаци също.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.02.22 06:06#7GoldGoldЧиракРегистрация: 06.08.16Град: РакитаОтговори: 95от: Как да направя козунак на конци?Според мен най-важното, за да се получи един козунак на конци, е топло помещение и месенето и биенето на тестото. Това съм научила и знам от моята майка,а и съм го виждала нагледно. Когато се измори и няма толкова сила да бие тестото от масата се получава с по-малко конци. Колкото повече се бие тестото, толкова по-добре се получава.
    Една моя приятелка също беше споделила, че е била тестото 1000 пъти и се е получил перфектният козунак с конци.
    Важни са и продуктите да са качествени, но това се отнася и за други ястия според мен, а не само за козунака.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest