Gotvach.bg»Форум»Чуждестранна Кухня»Приготвяли ли сте домашни канелони?

Приготвяли ли сте домашни канелони?

  • 26.06.16 12:55#1Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503Приготвяли ли сте домашни канелони?На пазара се предлагат различни марки от това италианско предизвикателство. Но гледах Рудолф как приготвя домашни и ми се стори доста трудоемко. Ако имате опит - споделете го.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.07.16 10:28#2Илияна ДимоваИлияна ДимоваГуруРегистрация: 12.01.16Град: РадневоОтговори: 666от: Приготвяли ли сте домашни канелони?Да и на мен ми се струва, че е доста трудно да се приготвятОтговорОтговор с цитат
  • 12.08.16 09:47#3Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Приготвяли ли сте домашни канелони?Приготвяла съм ястия с канелони, но тях си ги купувам готови, има доста добри марки за италианска паста, за да почна аз да се занимавам и да си ги правя.
    Паста и бутер тесто купувам готови , твърде много време и усилия отнемат. .
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.09.16 09:52#4VeselinaVeselinaИноваторРегистрация: 22.06.16Град: -Отговори: 235от: Приготвяли ли сте домашни канелони?Купувам ги готови.Това си е за голям майстор.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.09.16 10:13#5Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Приготвяли ли сте домашни канелони?Вече се предлагат машини за домашна паста,но дали може с нея да се правят канелони,не знам.Това е вече за хора отдадени изцяло на кулинарията .Аз използвам от тия предлагани в търговската мрежа.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.16 06:49#6Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Приготвяли ли сте домашни канелони?не съм приготвяла , но определено изисква време и старание ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.16 08:33#7Христилияна ДимитроваХристилияна ДимитроваМастър ШефРегистрация: 04.06.16Град: ПлевенОтговори: 238от: Приготвяли ли сте домашни канелони?Не съм приготвяла. Изисква много време.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.10.16 11:23#8ангел долапчиевангел долапчиевНовакРегистрация: 24.10.16Град: ЕленаОтговори: 8от: Приготвяли ли сте домашни канелони?за да приготвите канелони най важно е приготвянето на така наречения крепс по нашему палачинки пълнежа може дае с месо или вегетариански слагат се на масата слага се пълнежа и се завиват като палачинките след това се нарязват нареждат се върху доматен сос и се поливат с лек бешамел поръсват се с пармезан или с кашкавал и се пекат в фурнатаОтговорОтговор с цитат
  • 24.10.16 11:23#9ангел долапчиевангел долапчиевНовакРегистрация: 24.10.16Град: ЕленаОтговори: 8от: Приготвяли ли сте домашни канелони?за да приготвите канелони най важно е приготвянето на така наречения крепс по нашему палачинки пълнежа може дае с месо или вегетариански слагат се на масата слага се пълнежа и се завиват като палачинките след това се нарязват нареждат се върху доматен сос и се поливат с лек бешамел поръсват се с пармезан или с кашкавал и се пекат в фурнатаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest