Gotvach.bg»Форум»Търся Рецепта»Правите ли домашен сладолед - споделете как!

Правите ли домашен сладолед - споделете как!

  • 06.07.16 09:30#1ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665Правите ли домашен сладолед - споделете как!Вече е лято ,хапва ни се сладолед ,но като знам как се приготвя и ми се отщява Имам желание да си го приготвя в къщи. Всичко домашно приготвено е много по добро и истинско а не с разни химикали и гмо съставки. Споделете как вие приготвяте тази вкусотия !!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.16 12:13#2Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Правите ли домашен сладолед - споделете как!Аз не приготвям домашен сладолед засега . Мислех да си купя машинката за сладолед от Лидл, но не знам дали ще я използвам много. Приготвям понякога сладоледена торта, която се получава направо супер. Ако искате може да споделя рецептата.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.16 12:59#3marcheva14marcheva14Мастър ШефРегистрация: 21.11.12Град: СофияОтговори: 215от: Правите ли домашен сладолед - споделете как!Да, приготвям домашен сладолед. На стената си съм пуснала снимки на два вида, едното е нуга и е с фантастичен вкус, а другия е още по-хубав, а и за двата вида не е необходимо да имам машина. Категорично не купувам от магазините, защото са изпълнени с всякакви добавки, тези които имам като рецепта са ми съвсем достатъчни. Като рецепти не са сложни, има яйца, хубаво мляко, сметана ,аромати, но най-важното е, че винаги стават при тях грешка - няма.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.16 01:34#4ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Правите ли домашен сладолед - споделете как!Благодаря Мари мисля скоро да опитам домашен сладолед И аз не мисля да купувам машина за тази цел ,просто ще се разбие с миксера и готово ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.16 01:39#5Илияна ДимоваИлияна ДимоваГуруРегистрация: 12.01.16Град: РадневоОтговори: 666от: Правите ли домашен сладолед - споделете как!ами сладоледа, като не е замразен в машина за сладолед , а във фризера не се ли получава на ледени кристалчетаОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.16 10:56#6marcheva14marcheva14Мастър ШефРегистрация: 21.11.12Град: СофияОтговори: 215от: Правите ли домашен сладолед - споделете как!Не, Илияна не става на кристали. Можеш да ги погледнеш на снимка и по това ще се ориентираш, дали ти харесват или не.
    Вили, пробвай Нугата, сигурна съм , че ще ти хареса, лесен е и винаги е с прекрасен вкус, а другия му трябват оригиналните съставки, можеш да го пропуснеш, въпреки че е разкошен. Дала съм в рецептите подробни обяснения. Нали за това ги пускаме тези рецепти, да се пробват, аз как ти пробвах баничките, разкошни са.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.16 06:27#7Илияна ДимоваИлияна ДимоваГуруРегистрация: 12.01.16Град: РадневоОтговори: 666от: Правите ли домашен сладолед - споделете как!Мари , разкошни са , Браво ! Прекрасни вкусотии !ОтговорОтговор с цитат
  • 12.07.16 04:59#8Потребител#171519Потребител#171519НовакРегистрация: 31.05.16Град: ЛовечОтговори: 4от: Правите ли домашен сладолед - споделете как!Най-лесната рецепта е да смесиш разбити яйца със подсладена пълномаслена сметана и да добавиш сладко по избор.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.16 05:52#9MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 17от: Правите ли домашен сладолед - споделете как!Аз замръзявам плодове и после ги пасирам. Понякога правя с плодове, белтъци, захар и прясно мляко.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.16 05:52#10MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 17от: Правите ли домашен сладолед - споделете как!Аз замръзявам плодове и после ги пасирам. Понякога правя с плодове, белтъци, захар и прясно мляко.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.07.18 02:53#11justsavagejustsavageНовакРегистрация: 27.06.18Град: МонтанаОтговори: 192от: Правите ли домашен сладолед - споделете как!Правя повече сорбетОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest