Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Какво обичате да готвите през лятото - по-прости или по-сложни рецепти???

Какво обичате да готвите през лятото - по-прости или по-сложни рецепти???

  • 09.07.16 04:57#1ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665Какво обичате да готвите през лятото - по-прости или по-сложни рецепти???Реших да прехвърля темата която разбуни духовете тук във форума не на стената на Нина Иванова Думата разбунвам значи предизвиквам размирици ,аз няма да правя това. Нека всеки тук да изкаже свободно своето мнение за прости ,сложни и още по прости рецепти.

    Вие как определяте една рецепта дали е проста ? Сега през лятото се приготвят лесни и бързи рецепти ,тук там по сложни Може ли в това горещо време да готвя свинско с картофи или всеки ден да меся питки ,аз не мога пък и не обичам много месо имам си причина. Обичам семпли тоест '' прости "' рецепти. Мога само с една салата ,хляб и маслинки това ми стига мисля да пусна една статия по този въпрос дано не ме изпреварят Споделете си мнението, важно е да се знае кой какво мисли за да се вземат мерки !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.16 05:08#2Илияна ДимоваИлияна ДимоваГуруРегистрация: 12.01.16Град: РадневоОтговори: 666от: Какво обичате да готвите през лятото - по-прости или по-сложни рецепти???И лесните рецепти с малко продукти са хубави, много ми харесват идеите на Жак Пепен с приготвените за 30 секунди вкусотииОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.16 06:56#3Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Какво обичате да готвите през лятото - по-прости или по-сложни рецепти???И аз всичко си готвя и свинско през лятото и кисело зеле и сърми, дояде ли ни се нещо и го правя. ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.16 08:20#4ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Какво обичате да готвите през лятото - по-прости или по-сложни рецепти???точно казано от Гергана ,лятото е време за скара ,риба ,салата и тук там нещо по така като гювеч със свинско , наденица и картофи Има си време за всяко ястие ,но все пак зависи от това какво обича човек да хапва ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.16 10:10#5Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Какво обичате да готвите през лятото - по-прости или по-сложни рецепти???Лятото обичам да хапвам повече салати,но това не ми пречи да сготвя и нещо по-тежко. Каквото и да е времето навън, приядели ни се нещо си го готвим ОтговорОтговор с цитат
  • 09.10.16 09:47#6Христилияна ДимитроваХристилияна ДимитроваМастър ШефРегистрация: 04.06.16Град: ПлевенОтговори: 238от: Какво обичате да готвите през лятото - по-прости или по-сложни рецепти???Лятото обичам да хапвам повече салати със продукти от градината. Но правя и по сложни неща.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.01.17 04:17#7ВикторияВикторияНовакРегистрация: 07.01.17Град: ВарнаОтговори: 11от: Какво обичате да готвите през лятото - по-прости или по-сложни рецепти???Правя това, което ми се яде. Лятото ми се хапват предимно(да не кажа само) салати.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest