Gotvach.bg»Форум»Веган и Вегетарианска Кухня»Вегетарианството - как започнахте?

Вегетарианството - как започнахте?

  • 14.07.16 09:58#1Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252Вегетарианството - как започнахте?Има ли сред вас хора, които са се отказали от месото или пък изцяло от животинските продукти и ако да какво ви накара да го направите?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.16 08:36#2Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Вегетарианството - как започнахте?Всеки сам избира как и с какво ще се храни, но за мен лично веганите и вегетарианците не обичат храната, не умеят да и се наслаждават.
    Няма човек, който да обича храната, да умее да и се любува и наслаждава, да обича да му е вкусно, ароматно и разнообразно и да е веган.
    Нямам намерение да започвам, защото аз обичам да ям
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.16 08:53#3ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Вегетарианството - как започнахте?точно казано Весе ,ако се хапва по малко месо няма да навреди ,важно е да има баланс в храната което не винаги спазваме Ограничила съм червеното месо ,но бяло от пиле и риба си хапвам ОтговорОтговор с цитат
  • 07.06.17 12:41#4ЕлицаЕлицаНовакРегистрация: 05.06.17Град: СофияОтговори: 2от: Вегетарианството - как започнахте?Аз също съм вегетарианка. Просто не обичам месо, но от млечните продукти не мога да се откажа.


    Ellyan
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest