Gotvach.bg»Форум»Здравословно Хранене»Топли или студени напитки да приемаме, когато е горещо?

Топли или студени напитки да приемаме, когато е горещо?

  • 22.07.16 10:17#1Илияна ДимоваИлияна ДимоваГуруРегистрация: 12.01.16Град: РадневоОтговори: 666Топли или студени напитки да приемаме, когато е горещо?Как е правилно, в горещото време топъл чай ли да приемаме или студени напитки ? Аз предпочитам напитки със стайна температура.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.07.16 05:11#2ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Топли или студени напитки да приемаме, когато е горещо?аз пия чай и лете и зима без проблем ,но си пия и кафето Не обичам много газирано вредно еОтговорОтговор с цитат
  • 03.08.16 09:33#3Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Топли или студени напитки да приемаме, когато е горещо?Незнам кое е по - правилно да се приема топла или студена напитка, но аз определено консумирам студени напитки с лед. Някак си не ми пасва на мен самата да пия топъл чай. От топлите напитки само не се отказвам от кафето, понякога за разнообразие може и фрапе, да се поразхладя.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.08.16 04:04#4Vildan AhmedovaVildan AhmedovaЧиракРегистрация: 26.04.16Град: СофияОтговори: 23от: Топли или студени напитки да приемаме, когато е горещо?Аз съм твърдо на мнение, че трябва да се пият предимно топли напитки в топлите дни.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.07.18 02:58#5justsavagejustsavageНовакРегистрация: 27.06.18Град: МонтанаОтговори: 192от: Топли или студени напитки да приемаме, когато е горещо?и дветеОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest