Gotvach.bg»Форум»Веган и Вегетарианска Кухня»Защо родители вегетарианци не позволяват на децата си сами да решат дали искат да са вегетарианци?

Защо родители вегетарианци не позволяват на децата си сами да решат дали искат да са вегетарианци?

  • 05.08.16 10:55#1Vildan AhmedovaVildan AhmedovaЧиракРегистрация: 26.04.16Град: СофияОтговори: 23Защо родители вегетарианци не позволяват на децата си сами да решат дали искат да са вегетарианци?Как едно дете с родители вегетарианци може да разбере вкуса на месото и да реши дали му харесва или не, ако родителите му вегетарианци са решили принудително да го правят вегетарианец. Познавам родители които позволяват на детето си да яде невегетарианска храна, и такива който твърдо са решили, че детето им няма нужда да се храни с месо
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.08.16 11:19#2Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Защо родители вегетарианци не позволяват на децата си сами да решат дали искат да са вегетарианци?И аз незнам до колко това е правилно, но определено хранителните навици се създават още от ранна детска възраст. Когато обаче това дете започне да посещава детска градина и после училище незнам как ще бъдат нещата, като се има предвид с какво се хранят с днешно време децата. А относно факта че винаги има храна която ние родителите не обичаме , то аз смятам че ако на детето му харесва то трябва да си я консумира и не бива да го ограничаваме в неговият избор на храна.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.09.16 03:36#3ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Защо родители вегетарианци не позволяват на децата си сами да решат дали искат да са вегетарианци?Няма значение какви са родителите ,децата сами трябва да избират своя път и своята храна Всеки трябва да слуша гласа на тялото си ,той говори много ,но ние сме слепи и глухи за това Когато го разберем вече е късно ОтговорОтговор с цитат
  • 18.09.16 04:45#4Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Защо родители вегетарианци не позволяват на децата си сами да решат дали искат да са вегетарианци?Такива родите трябва да ги съдят как ще налагат мнението си, това е лудост.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.09.16 04:57#5Елена КавакЕлена КавакНовакРегистрация: 12.01.16Град: ПловдивОтговори: 62от: Защо родители вегетарианци не позволяват на децата си сами да решат дали искат да са вегетарианци?И аз съм на мнение, че всеки човек сам трябва да си направи избораОтговорОтговор с цитат
  • 18.09.16 05:26#6Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Защо родители вегетарианци не позволяват на децата си сами да решат дали искат да са вегетарианци?Децата трябва да се насочват,а не да им се налага.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.01.17 11:21#7Потребител#182454Потребител#182454НовакРегистрация: 05.01.17Град: -Отговори: 1от: Защо родители вегетарианци не позволяват на децата си сами да решат дали искат да са вегетарианци?Всеки човек трябва да шма право на избор и сам да прецени кое е най-добро за него самият, в това число и децата , а не само възрастните.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.19 06:46#8Ivalina IvanovaIvalina IvanovaНовакРегистрация: 29.09.18Град: -Отговори: 22от: Защо родители вегетарианци не позволяват на децата си сами да решат дали искат да са вегетарианци?Не трябва да се налага или забранява месото на деца. Е определено съм на мнение че трябва да се ограничават някой неща и да се следи менюто на детето. Например това че му се яде чипс и шоколад не значи че трябва да му се дава винаги когато поиска. Но месото определено не трябва да се забранява . Психарска работа да огранчаваш по този начин детето си ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest