Похвали и оплаквания!

  • 11.08.16 10:01#1Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428Похвали и оплаквания!Ако това е книга за похвали и оплаквания на сайта,какво бихте написали в нея?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.08.16 02:33#2МариянаМариянаМастър ШефРегистрация: 26.03.16Град: -Отговори: 236от: Похвали и оплаквания!Понякога има много лоши на вид снимки към ястия.Да, не сме фотографи и нямаме професионални фотоапарати (може и да има сред нас професионалисти или хоби любители), но все пак.....Трябва да са прилични снимките.Не трябва да има мазни чинии, или да ти се вижда интериора около мястото където е сложено ястието.Най ми харесват тези на Добринка Петкова с допълнителната аранжировка, също и на Ирина Андреева, които са много красиви, направо ще ти проговорят.Моето оплакване и похвала е относно снимките, които се качват.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.08.16 05:11#3TsvetelinaTsvetelinaНовакРегистрация: 07.08.16Град: ВарнаОтговори: 4от: Похвали и оплаквания!Харесвам сайта, защото получавам от него интересни идеи за приготвяне на храна. Това, което не ми харесва обаче е, че няма някакъв реален контрол над публикуваните рецепти. Би било чудесно ако се правеха корекции на правописа, например. Също така - неточните рецепти, а те са много в сайта... Снимките дори не ме дразнят толкова, колкото недоброто и непремислено поднасяне на една рецепта. Ясно е, че всеки греши, но ще е много по-лесно ако преди да се публикува нещо - се прегледа от автора, а след това е от тези, които одобряват материалите. Една идея - може различните рецепти (говоря като качество на описанието)да получават различен брой точки (не просто "дълга", "кратка" "със снимка" - например - за правописни грешки да има намаляване на точки; за неточности - също. Струва ми се, че това ще е доста по-мотивиращо за тези, които искат да израстват в йерархията на сайта ОтговорОтговор с цитат
  • 19.08.16 09:34#4Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Похвали и оплаквания!Мисля, че рецептите със снимки с лошо качество се поизчистиха малко. Има рецепти с много красиви фотографии.
    Много се радвам, че има такъв сайт, който има състезателен характер. Тръпката е голяма! Надпреварата в съчетание с кулинарното хоби, е истинско удоволствие! Задължително преглеждам всеки ден какво се случва! За мен е едно съчетание на полезното с приятното!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.08.16 09:52#5VeselinaVeselinaИноваторРегистрация: 22.06.16Град: -Отговори: 235от: Похвали и оплаквания!Може би повтарящи се рецепти и лоши снимки е оплакването.Похвала-старанието на всички.ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.16 09:14#6Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554от: Похвали и оплаквания!Рецептите с два реда-запържваш и добавяш подправки, сваляш от котлона и готово, да се ограничат.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.09.16 09:54#7Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Похвали и оплаквания!Има за какво да се пише в похвали и оплаквания, винаги има нередности от не коректни участници.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.09.16 01:19#8ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Похвали и оплаквания!Казано е помогни си сам и да се оплакваш нищо не променяш -животът си продължава ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.16 10:07#9Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Похвали и оплаквания!Харесвам сайта, но бих се радвала, ако се променят някои неща. Например, когато човек чете статия, написана тук и я оцени- ще ми се да се обосновава. Другото, което е, че има доста анонимни потребители, които понякога те вбесяват до лудост. Според мен администраторите не трябва да допускат анонимни потребители, а само такива, които имат поне една рецепта. Защото не е много приятно ние да се трудим, а някой си анонимен, който не си е мръднал и пръста да направи нещо да ни коментира и оценява.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.16 10:17#10Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Похвали и оплаквания!Вече съм спряла да се нервя на анонимките! Без значение е за мен!ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.16 10:18#11Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Похвали и оплаквания!Веси и аз, но понякога има доста дразнещи индивиди ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.16 10:18#12Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Похвали и оплаквания!Аз още не съм получила някой кофти коментар от анонимен но няма и да обърна внимание.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.10.16 09:39#13Христилияна ДимитроваХристилияна ДимитроваМастър ШефРегистрация: 04.06.16Град: ПлевенОтговори: 238от: Похвали и оплаквания!Една статия или рецепта не може да се хареса на всички. Гледайте по весело на нещата.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.10.16 09:40#14ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Похвали и оплаквания!така е ,няма смисъл да се нервираме ,а както казва Веси да тръпнеш в очакване да видиш какво става всеки ден в конкурса това е тръпката , и да готвиш ,да снимаш ,да се забавляваш когато имаш време ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest