Gotvach.bg»Форум»Търся Рецепта»Дайте рецепта за пълнени тиквички по арабски?

Дайте рецепта за пълнени тиквички по арабски?

  • 17.08.16 08:53#1Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428Дайте рецепта за пълнени тиквички по арабски?Трябва ми рецепта за пълнени тиквички, мъжът ми се върна от Белгия, там при арабско семейство е ял пълнени тиквички.

    Обяснява ми че били сготвени в дълбока тенджера (семейството било голямо) тиквичките били цели, издълбани в средата и пълнени с някаква смес от кайма и зеленчуци.

    Не били печени, а варени в тенджерата с някакъв сос....имам задача да ги направя, цял ден търся из нета и аз не знам какво всъщност търся, вероятно е някаква тяхна арабска рецепта,знам ли...Ако някой знае подобна рецепта ще съм му благодарна
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.09.16 06:02#2Илияна ДимоваИлияна ДимоваГуруРегистрация: 12.01.16Град: РадневоОтговори: 666от: Дайте рецепта за пълнени тиквички по арабски?в нета намерих рецепта за" Пълнени тиквички по Ливански" , изглеждат така , както ги описваш, цели издълбани в средата , пълни с пълнеж , но не с кайма , а други съставки и в сос доматенОтговорОтговор с цитат
  • 23.09.16 07:49#3Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Дайте рецепта за пълнени тиквички по арабски?Чудесно, може ли да дадеш линка ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest