Закуски за ученици?

  • 27.08.16 09:38#1Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428Закуски за ученици?Наближава септември месец и учениците тръгват на училище. Споделете какви междинни закуски им приготвяте, опаковате ли им храна за училище или се доверявате на храната, която ще им бъде дедена там?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.08.16 06:06#2МариянаМариянаМастър ШефРегистрация: 26.03.16Град: -Отговори: 236от: Закуски за ученици?Правех сутрин печени принцеси с кайма и кашкавал; със сирене, масло и яйца; със сирене мляко, яйца, масло и шарена сол; с кашкавал, масло и яйца.
    Другото което правех е слепени сандвичи с колбас и кашкавал, без да ки мажа с масло, тъй като е топло и не се знае колко ще стои в кутията за сандвичи.
    Често слагах в плик със салфетка две дебели парчета кекс, правен от вечерта и една ябълка.
    С това ми се изчерпваха вариантите, защото сутрин няма много време, а пък и трябва да е прясно.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.16 06:32#3ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Закуски за ученици?Защо да им приготвят закуски по програма спусната от гжа Масларова се дава чаша топло мляко и закуска на всички ученици - безплатно ,а те ги хвърлят в коша за боклук и си купуват кроасани ,чипсове ,снаксове ,сокчета ,бургери и какво ли още не Така правят днешните ученици ,това виждам при нас всеки ден ,не знам другаде дали е така ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.16 07:59#4Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Закуски за ученици?Ами аз нямам вече ученици... пораснахме. Но е добре, закуската да не е много мазна, тестяна. Хубаво е да се включи плод .ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.16 08:15#5Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Закуски за ученици?Не знам какво е спуснала и каква и е програмата на Г-жа Масларова, но безплатните закуски са пълна подигравка с децата. Онзи ден гледах една майка беше публикувала безплатната закуска, която са дали на детето и. Слепени две тостер филии с леко размазана лютеница и 2грама сирене, все едно е изплюто, а лютеницата приличаше да не казвам на какво. И после майките очакват и се надяват децата да са поне закусвали, простотия пълна.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.16 08:26#6Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Закуски за ученици?На дъщеря ми в детската градина за по-малките групи си приготвят всичко на място, но за предучилищната са пуснали такива закуски по програма и явно са изписали повече, защото 2 седмици опитваха да дадат и на малките от тези "кифли" привнесените и след като никой нищо не ядеше се отказаха и си продължават вече нормално те да ги приготвят. Кой знае какви гадости са.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.16 08:29#7Христилияна ДимитроваХристилияна ДимитроваМастър ШефРегистрация: 04.06.16Град: ПлевенОтговори: 238от: Закуски за ученици?Плод, сандвич, принцеси със кашкавал, кекс направен от вечерта.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest