Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого награди

Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого награди

  • 13.09.16 07:39#1AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиЗдравейте Кулинари,

    мислим за следващата година да въведем нов формат на нашия кулинарен конкурс. Идеята се изразява в това всеки да събира точки, които в един момент ще може да осребри срещу дадена награда. Така ще можем да въведем мноого награди, които да осребрявате когато съберете съответните точки.

    Например за 2000 точки да кажем ще можете да спечелите пасатор, миксер или електрическа кана. За 3000 точки можете да спечелите да кажем блендер, ютия, тостер или кафемашина. За 4000 точки можете да спечелите електрическа скара, мултикукър или електрически робот. За 10 000 точки можете да спечелите смартфон, фотоапарат или лаптоп. Така като спечелите 2000 точки ако искате можете да си вземете една от наградите, по избор, които се дават за 2000 точки, ако не искате можете да продължавате да събирате точки за някоя по-голяма награда. Когато съберете ние ви изпращаме наградата.

    Когато вземете една награда, натрупаните точки се нулират и почвате да събирате отново за следващата награда, която искате да получите. Така ще можем да въведем голямо разнообразие от награди, а вие обичате да готвите така или иначе и ще си печелите награди периодично, които ще можете да си ги избирате. И най-важното, няма да има открита конкуренция по-между ви, защото всеки, който си събере необходимите точки ще си спечели желаната награда независимо от точките на останалите.

    На нас ни харесва идеята, а вие какво мислите? Някакви предложения и идеи?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.16 08:17#2ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиОтново ще пиша ,че харесвам идеята и я подкрепям БРАВООО ! ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.16 01:33#3Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиНа мен също ми допада тази идея! Поздравления!ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.16 02:01#4Нина Иванова ИвановаНина Иванова ИвановаМастър ШефРегистрация: 05.12.15Град: СофияОтговори: 112от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиИдеята е просто страхотна! Подкрепям и поздравления!ОтговорОтговор с цитат
  • 17.09.16 09:12#5Христилияна ДимитроваХристилияна ДимитроваМастър ШефРегистрация: 04.06.16Град: ПлевенОтговори: 238от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиДобра идея! Мисля,че така ще е по - добре! Поздравления!ОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.16 02:02#6Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиИдеята ми допада. Може да се каже, че принципа на раздаване на награди е по - справедлив. Така всеки ще се старае да достигне определен брой точки и да се сдобие с любим уред. И според мен това ще бъде по - голям стимул ,за всички участници да бъдат по активни, защото всичко зависи от тях . И аз смея да кажа , че съм един активен участник в конкурса от началото на годината и въпреки усилията които съм положила, досега не съм имала награда.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.16 06:16#7ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиПри новите условия Лидия бъди сигурна ,че ще имаш награда само от теб зависи дали по рано или по късно все едно ще спечелиш , з ащото си активен участник ОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.16 09:30#8Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиЗа да спечелиш награда мисля, че всеки месец се започва от равен старт и е въпрос на желание + труд. С новите правила всеки ще си реши дали да спечели и какво.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.16 10:12#9МариянаМариянаМастър ШефРегистрация: 26.03.16Град: -Отговори: 236от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиТака ще е най справедливо и правилно според мен.Всички ще могат да спечелят по нещо, а не както до сега.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.16 10:14#10Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиЧудесно е като идея, но на мен лично няма да ми е толкова интересно, ще липсва състезателния дух и тръпкатаОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.16 10:59#11Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиВсеки заслужава награда за труда си. Аз лично имам доста статии и рецепти и се надявам скоро да спечеля нещичко. Сайта е страхотен, но както казах, това състезание не ми допада. Всеки се труди и всеки заслужава наградаОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.16 11:02#12Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиЕй страхотно сте го измисли. Много е готинко така- хем на кой каквото му трябва, хем да няма бързане и нерви.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.09.16 07:28#13ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиМного е важно да си спокоен ,а не изнервен Всеки ще печели според труда си както казва Веси ,това е истината ОтговорОтговор с цитат
  • 25.09.16 01:57#14Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиСтрахотна идея, така всеки ще се труди за да получи награда от която наистина има нужда и полза! Адмирации... Скоро очаквайте и по-голяма активност.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.09.16 02:08#15AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиИмайте в предвид, че новата идея е още в план на обмисляне, кое как ще стане и как да се реализира технически. Така, че имайте търпение, защото и да я пуснем ще е от Нова Година - до тогава си имаме избран формат и годишни награди, които наближават.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.09.16 02:33#16Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиЩе се радвам, ако се реализира тази идея.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest