Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого награди

Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого награди

  • 13.09.16 07:39#1AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиЗдравейте Кулинари,

    мислим за следващата година да въведем нов формат на нашия кулинарен конкурс. Идеята се изразява в това всеки да събира точки, които в един момент ще може да осребри срещу дадена награда. Така ще можем да въведем мноого награди, които да осребрявате когато съберете съответните точки.

    Например за 2000 точки да кажем ще можете да спечелите пасатор, миксер или електрическа кана. За 3000 точки можете да спечелите да кажем блендер, ютия, тостер или кафемашина. За 4000 точки можете да спечелите електрическа скара, мултикукър или електрически робот. За 10 000 точки можете да спечелите смартфон, фотоапарат или лаптоп. Така като спечелите 2000 точки ако искате можете да си вземете една от наградите, по избор, които се дават за 2000 точки, ако не искате можете да продължавате да събирате точки за някоя по-голяма награда. Когато съберете ние ви изпращаме наградата.

    Когато вземете една награда, натрупаните точки се нулират и почвате да събирате отново за следващата награда, която искате да получите. Така ще можем да въведем голямо разнообразие от награди, а вие обичате да готвите така или иначе и ще си печелите награди периодично, които ще можете да си ги избирате. И най-важното, няма да има открита конкуренция по-между ви, защото всеки, който си събере необходимите точки ще си спечели желаната награда независимо от точките на останалите.

    На нас ни харесва идеята, а вие какво мислите? Някакви предложения и идеи?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.16 03:21#2Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиНе зная дали още давате точки за най-посещавана рецепта. Но ако е така тези които са от последните тематични седмици нямат шанс за това защото хората имат само няколко дни да ги видят, а има толкова хубави рецепти.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.16 09:28#3Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиМоже да се дават награди и за определен брой рецепти и статии качени за месеца ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.16 11:28#4Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиЩе има повече щастливи готвачи с награди по собствен избор.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.16 07:59#5Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиТя идеята е супер, но на някой хора ще им липсва много този хъс и надпревара да се състезават. Ще бъде скучно така всеки само да си прави точките и да си взима наградите..... ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.16 08:46#6Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиДа аз съм от тези хора и ако трябва да бъда честна точно това е тръпката и прави конкурса интересен и уникален. По начина който е замислен ще стане като в един друг сайт (няма да споменавам кой), който при публикуване дават за определен брой точки- кексова форма за печене, мрежа за готвене на пара, сандвич тостер и при 10 000точки подарък изненада., което мен не ме грабна. Бях публикувала там няколко рецепти и то преди години и се отказах, беше ми скучно. Ако ще е конкурс за награди трябва да има състезание.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.16 08:47#7Христилияна ДимитроваХристилияна ДимитроваМастър ШефРегистрация: 04.06.16Град: ПлевенОтговори: 238от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиИдеята е хубава, но няма да е така интересно. Сега има тръпка,хъс да участваш във състезание.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.16 09:09#8ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиИ тръпка ще имате вярвайте ми ,този конкурс който Сия споменава го знам ,аз и Веси и Добринка също бяхме там и стигнахме до края качваш рецепта която си готвил и си трупаш спокойно точки ,после като стигнеш определеният брой точки си получаваш наградата за мен беше супер В колкото конкурса да съм участвала никъде няма това бързане ,качваш толкова рецепти колкото имаш и ако си качил голям брой резултата е налице и печелиш Така си спечелих и уреда за бавно готвене крок пот, не се хвалям просто го казвам как стоят нещата Младите искат тръпка и надпревара ,но има и по стари участници Важно е да си упорит,да не се отказваш и да си активен това е тайната на успеха !!!ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.16 09:22#9Илияна ДимоваИлияна ДимоваГуруРегистрация: 12.01.16Град: РадневоОтговори: 666от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиХаресва ми , че при новите условия, може да си избираме каквито ни харесват подаръци , за точките които събирамеОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.16 09:40#10Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиВили, ти пак може спокойно да си трупаш точите, така или иначе и в двата варианта събираш точки, но с разликата, че сега се състезаваме някой да не вземе наградата, която ние искаме и се борим за нея. Сега сам решаваш колко да си бърз и активен за да събереш точките, при промяната ако искаш дадена награда и ти е необходима няма да се забързаш ли? Или ще си публикуваш лежерно 5-6месеца за да събереш някакви точки за да я имаш..ми то аз ако не бързам да я спечеля в рамите на месеца, по добре да отида и да си я купя сама. Права си че само тук е така и както казах това го прави различен конкурс, няма да чакам някой да ме избере на томболен принцип, да събирам лайкове по фейсбук , жури да ме оцени или да чакам с месеци да получа нещо .което искам.
    " Важно е да си упорит,да не се отказваш и да си активен това е тайната на успеха !!!"- това е точно написано и не виждам какво има възрастта дали си млад или стар, сама пишеш , че като имаш желание и си упорит ще успееш, годините нямат значение. По скоро според мен е с какво свободно време разполагаш, а не това на колко години си
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.16 09:59#11Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиСия, ще прощаваш, но не всеки има свободното време да се състезава! Аз трябва да спя пред лаптопа, че да изкарам 3000 точки примерно! През месец печелите едни и същи! Айде, дайте път малко и на другите! Колкото и рецепти или статии да кача, все не мога да се класирам за награда, а някои имат вече по 3-4. Мисля, че това не е справедливо! Всеки полага някакъв труд и всеки заслужава награда! По-добре бавно, но славно са казали хората! Какво е това бързане всеки месец някой да изпревари другия! Все едно сме деца- аз имам по-хубава играчка от твоята или аз направих по-хубава рисунка! Всички сме тук, за да се разтоварим от сивото ежедневие, да научим нещо, да споделим нещо, а не да бързаме и да припираме кой ще спечели еди си коя награда! Нищо лично, хубав ден!ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.16 10:11#12Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиТеодора, не се възмущавай толкова, ще вземе да ти стане лошо като гледам какви удивителни слагаш Първо, лично от теб критика относно това как не печелиш, а другите печелят не приемам, защото явно да ходиш по групите и да крадеш рецептите на хората явно имаш време, и ако вместо да ровиш и да се чудиш на кой рецептата да копираш и да му изтеглиш снимката, можеше за това време 20 рецепти да качиш.
    Относно свободното време вероятно не си ме разбрала, но ако четеше и по напред от носа си щеше да вникнеш в смисъла на това което бях написала, а именно че е важно да имаш повече свободно време, за да си активен. Като не ти се спи пред лаптопа няма и да събираш точки. Аз може да не съм готвач както ти парадираш че си, но работя по 12часа на ден, отделно готвя, спя, чистя, забавлявам се и публикувам, така че има варианти и ако претендираш за справедливост първо положи нужното старание.
    Нищо лично и от мен, хубав и прекрасен ден и на теб
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.16 10:19#13Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиИ аз като Теодора Мещерова смятам , че всеки полага усилия и би било добре да вземе една , макар и минимална награда за труда си. Факт е , че повечето награди се печеля от едни и същи хора, в което няма нищо лошо. Те са положили много усилия през месеца за това, но все пак има и други участници, които полага труд и качват рецепти, статии и т.н. А относно качването на рецепти аз съм качила над 200 рецепти до сега и все още нямам награда.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.16 12:57#14Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиСия, първо да ти благодаря за критиката. Не я приемам като такава, а като поука. Второ, относно удивителните знаци- аз така си пиша! Трето, относно кулинарните групи и чуждите снимки- си права. Но вече си взех поука и ще качвам само мои си неща. За свободното време съм съгласна, защото ако случайно не си забелязала почти цяло лято не съм публикувала нищо, просто защото наистина работех като готвач в един хотел и нямах никакво време! А, рецептите, които качих наскоро- повечето са научени там и за това ги споделих с вас. Наистина няма нищо лошо да печелиш награди, но мисля, че трябва да има и поощрение за тези, които не могат да се класират за награда, но също полагат труд! В крайна сметка мисля, че е правилно да качиш рецепта и снимка, на това, което си сготвил на момента, а не да готвиш, да снимаш и да качиш когато искаш. Този вариант също е добър, но аз предпочитам, когато сготвя нещо и снимката се получи да го кача веднага! Може и да е грешка, защото не винаги ми се занимава, а за да спечелиш награда, трябва да качваш всеки ден. Когато нямам рецепти за качване, наблягам повече на статиите. Имам 16 статии, които са одобрени за миналия месец и това също е труд, който мисля, че трябва да се поощри.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.16 01:15#15Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиВили, не зная работиш ли или си в къщи и за колко хора готвиш, но ти специално като гледам колко награди си спечелила, сигурно вече няма уред който да го нямаш и ще ти трябва още една кухня за това. Не ти ли харесва да се състезаваш поне ? ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.16 03:25#16VeselinaVeselinaИноваторРегистрация: 22.06.16Град: -Отговори: 235от: Нов формат на кулинарния ни конкурс с мноого наградиСпоред мен е по правилно да се качват рецепти и когато натрупаш определен брой точки и решаваш да продължиш или да спечелиш тази или онази награда, после пак качваш ...... Качваш рецепти когато имаш време дали ще са 5 или 15 бр.Сега е една безмислена надпревара, качват се абсурдни понякога рецепти с продукт от тематична седмица, само и само да имаш точки и да си напред.През месеците печелят едни и същи. Така всичко ще бъде всичко и по подредено.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest