Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Променят ли се вкусовете ни с годините?

Променят ли се вкусовете ни с годините?

  • 29.09.16 03:30#1Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570Променят ли се вкусовете ни с годините?Променят ли се вкусовете ни с годините. Аз неща които преди години не съм обичала да ям, сега определено ми допадат. Например печени чушки с чесън и различни туршии .
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.10.16 07:28#2Христилияна ДимитроваХристилияна ДимитроваМастър ШефРегистрация: 04.06.16Град: ПлевенОтговори: 238от: Променят ли се вкусовете ни с годините?Разбира се, че се променя. И аз така неща които преди години не съм обичала сега ги ям,но има и такива, които продължавам да не ям.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.10.16 09:52#3Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Променят ли се вкусовете ни с годините?Моите лично да. Като малка например не обичах агнешко месо, а сега то е любимото ми. Също не ми допадаше спанака, а сега си го хапвам.
    Единствено не можах да се науча да пия прясно мляко. От дете го мразя и до сега не близвам, освен ако не е вложено в ястие или десерт.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.10.16 10:11#4Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Променят ли се вкусовете ни с годините?И моите се променят има неща които преди изобщо не съм харесвала а сега ги правя и хапвам с удоволствие.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.10.16 10:42#5Гергана ГеоргиеваГергана  ГеоргиеваГуруРегистрация: 19.01.16Град: РадомирОтговори: 527от: Променят ли се вкусовете ни с годините?Мисля че не се променят много вкусовете с възрастта.Това което не съм обичала да ям като малка и сега не го обичам.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.10.16 10:39#6Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Променят ли се вкусовете ни с годините?Като дете съм била доста злояда.А сега си хапвам всичко. Е, не обича и аз прясно мляко/да го пия де/. Иначе го използвам в различни десерти и рецепти.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest