Gotvach.bg»Форум»Меню за празник и делник»Какво приготвяме за детско парти?

Какво приготвяме за детско парти?

  • 03.10.16 09:34#1Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428Какво приготвяме за детско парти?Организирате ли домашни детски партита или се доверявате на модерните в последно време детски клубове за празниците на вашите деца? Какво приготвяте за хапване?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.16 06:47#2Добринка ПетковаДобринка ПетковаМастър ШефРегистрация: 17.12.15Град: МездраОтговори: 192от: Какво приготвяме за детско парти?И на двете си деца съм правила и продължавам да правя рождените дни в къщи.Предпочитам този вариант,отколкото да бъде в детски клуб.Първо там имат определен час престой(около 2часа),а в къщи могат да стоят и да си играят на воля.Обикновено менюто съдържа парче пица,сок и торта,а аз приготвям най-различни неща и на децата това им харесва.Тази събота ,синът ми имаше рожден ден и пак беше в къщи- приготвих доста неща,но накрая нищо не остана,само няколко сладки се търкаляха в подноса.А най-забавното беше,че децата искаха да останат да живеят у дома,защото майката на Юли(синът ми),готви много вкусно. А сега на въпроса,какво приготвям за детско парти- за този рожден ден,направих мини пици с шпек ,кашкавал и царевица + 1голяма за резерв,мини кифлички с шунка и кашкавал,рулца-пица ,мъфини,сладки,целувки с шоколадов лешник,изпържих им пелети,бях купила гризини със сусам и крекери ,сок и за финал торта. За предишни рождени дни съм правила сандвичи,които украсявам различно,пица-мъфини,малки хамбургери, бисквити с бонбони ММ,бисквити с шоколад ,кейк попс,банички и др. ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.16 06:59#3ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Какво приготвяме за детско парти?моите деца са вече големи,но имам наблюдение че повечето млади майки ходят да празнуват в детски център ,там си има всичко за празника ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.16 07:42#4Гергана ГеоргиеваГергана  ГеоргиеваГуруРегистрация: 19.01.16Град: РадомирОтговори: 527от: Какво приготвяме за детско парти?Когато партито е в домашни условия,децата обичат пица,сандвичи ,сладолед,бонбони и задължително торта.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.16 11:42#5Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Какво приготвяме за детско парти?Вили е права, че младите майки посещават вече детски центрове. Моите синове са големи вече, но аз също организирах рождените дни вкъщи. Задължително приготвях торта - една за вкъщи и една за градината. Тогава нямаше такова разнообразие като сега, но не само - просто тортата трябваше да е домашна и то аз да съм си я приготвила. Един вид подарък!. Наред с това, приготвях много сандвичи и сладки, като не смогвах и аз да напълня подносите.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.10.16 12:44#6Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Какво приготвяме за детско парти?И в нашия град е на мода всеки рожден ден да е в кръчма с детски център, като има клоуни и игри за децата, а храната е пици и сандвичи, торта. Но в къщи почти не празнуват вече. А за моя син си беше в къщи но това беше отдавна защото вече порасна. ОтговорОтговор с цитат
  • 04.10.16 08:23#7Христилияна ДимитроваХристилияна ДимитроваМастър ШефРегистрация: 04.06.16Град: ПлевенОтговори: 238от: Какво приготвяме за детско парти?Моя син е на 3 годинки, рождените дни празнуваме в нас със дечица. За партито правя мини пици, сандвичи, бисквити, сладки, бонбони и задължително торта. Всичко домашно приготвено.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.10.16 08:36#8Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Какво приготвяме за детско парти?Моето момче вече е голям, но когато беше малък празнувахме рождените му дни вкъщи с много вкусотии приготвени лично от мен- сандвичи, баници, задължително питка и торта, соленки и пастички. Сега вече той празнува с приятелите си навън, а вечерта вкъщи се събираме със семейни близки.
    Но имам две малки принцеси, моите племенници и забелязвам че на младите съвременни майки не им се занимава и предпочитат детските клубове, както предпочита и сестра ми
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.10.16 09:18#9Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Какво приготвяме за детско парти?ние пък като си нямаме детски център и аз си приготвям )) много по-хубаво е вкъщи макар и след това чистенето да е ад, но децата ме зареждат с положителни емоции и смогвам- пици, сандвичи, домашна торта, мъфини, кифлички, картофки ОтговорОтговор с цитат
  • 04.10.16 10:04#10VeselinaVeselinaИноваторРегистрация: 22.06.16Град: -Отговори: 235от: Какво приготвяме за детско парти?Нямам дечица, но като бях дете, на рожден ден се правеше у дома тава с баница, нарязана на квадрати, домашна торта, сандвичи тип принцеси с шунка и кашкавал на фурна, бисквитен салам, кошнички, меденки като мечета, локумки с вино.Мисля че у дома е най добре защото децата са под око, все пак се отговаря и за чужди деца, а и емоцията е по -голяма.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.10.16 10:07#11Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Какво приготвяме за детско парти?Еее мерси Веси даде ми идеи за неща, който не се бях сетила. Мен ме чакат тежките месеци- този рд на сина, следващия рд на дъщерята, а после коледно-новогодишните сме всеки ден с гости...ОтговорОтговор с цитат
  • 04.10.16 10:31#12Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Какво приготвяме за детско парти?Не съм правила толкова често детско парти,но веднъж си поиграх и правих кетъринг хапки за деца -хапки с калинки ,корабчета,декорирани филийки от франзела като личица,мечета и не помня още какво.Бях приготвила и два вида мъфини.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.16 08:49#13Христилияна ДимитроваХристилияна ДимитроваМастър ШефРегистрация: 04.06.16Град: ПлевенОтговори: 238от: Какво приготвяме за детско парти?Сега наистина е на мода да се прави детски рожден в детски кът , но за мен е по - добре в домашни условия. Обичам да приготвям сама нещата за партито.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest