Gotvach.bg»Форум»Кухненско оборудване и техника»Ползвате ли филтърни кани за вода?

Ползвате ли филтърни кани за вода?

  • 11.10.16 10:54#1Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428Ползвате ли филтърни кани за вода?Ползвате ли филтърна кана за вода?

    Аз лично не ползвам, но като гледам как искат да поскъпва водата с още 30 процента, за да ни бъдела по чиста водата, се чудя дали не е по добре да си купим филтърни кани за пречистване?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.03.18 09:43#2Вивта СанВивта СанНовакРегистрация: 18.12.17Град: Велико ТърновоОтговори: 10от: Ползвате ли филтърни кани за вода?У дома ползваме кана от години.То вече си е част от бита, с който сме свикнали и не пием директно налята и нефилтрирана.Не знам в каква степен пречистват тези филтри ,но се надявам ,че ни спестяват известно количество вредни вещества. Като усещане водата е по-мека.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.03.18 03:17#3Станислава АрмяноваСтанислава АрмяноваИноваторРегистрация: 09.01.17Град: Велико ТърновоОтговори: 83от: Ползвате ли филтърни кани за вода?И ние ползваме. Първо имахме на аквафор, но после се прехвърлихме на брита, тъй като е по-голяма. Свикнахме с каната и сега водата от чешмата ми е гадна за пиене. Въпрос на свикване и навик е според мен.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest