Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»С участието си в конкурса на Готвач - израснахте ли като кулинари?!

С участието си в конкурса на Готвач - израснахте ли като кулинари?!

  • 21.10.16 12:17#1Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503С участието си в конкурса на Готвач - израснахте ли като кулинари?!Зададох тази тема, защото преди няколко дни, сервирайки приготвената храна вкъщи, моят съпруг ми каза, че съм се научила да готвя и ставам все по-добра, при което аз подскочих и го навиках: " как така, аз готвя от дете .....и т.н.".

    А той само ми отговори:"Абе, следя ти кариерата!" и сега , всяка вечер, като сложа салата и питам:"Следиш ли ми кариерата?".
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.10.16 02:27#2Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: С участието си в конкурса на Готвач - израснахте ли като кулинари?!Не знам дали съм израснала като кулинар, защото освен хоби, готвенето е и моя работа. Повечето неща, които съм споделила с вас са научени в кухнята. Онази професионална кухня, в която или готвиш вкусно или гориш. Обичам кулинарията и от този сайт също научих много, за което благодаря на всички вас. Не знам дали съм отговорила точно на въпроса ри, Весе, но това е моето мнение.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.10.16 03:18#3Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: С участието си в конкурса на Готвач - израснахте ли като кулинари?!И аз съм на мнение, че научих много неща! И за да съм в крак, непрекъснато чета, търся, гледам, интересувам се....ОтговорОтговор с цитат
  • 21.10.16 03:39#4Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: С участието си в конкурса на Готвач - израснахте ли като кулинари?!Аз постоянно чета статии и материали на кулинарна тематика. Обожавам готвенето, но в момента нямам много възможност да готвя за жалостОтговорОтговор с цитат
  • 02.11.16 01:12#5Ваня БлагоеваВаня БлагоеваГотвачРегистрация: 10.01.16Град: ЛомОтговори: 574от: С участието си в конкурса на Готвач - израснахте ли като кулинари?!Обожавам да готвя, и да приготвям неща, които до сега не съм приготвяла, някои път ми се получават, някои път не, но аз все бързам и гледам да сготвя докато спи бебка. Може би малко повече се научих покрай този конкурс, моят мъж някои път казва: "Това до сега не си го готвила, кой ти каза за тази манджа?", а аз му казвам, видях я в Готвач.бг ОтговорОтговор с цитат
  • 16.12.16 11:50#6Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: С участието си в конкурса на Готвач - израснахте ли като кулинари?!Еее, Веси, той със сигурност е искал да те похвали и поощри, като те гледа как се стараеш
    Чак да съм израснала не, но определено научих някои неща, то всекидневно се учим. Това е хубавото при нас любителите, че попиваме всяка информация и се опитваме да я прилагаме, да покажем какво сме научили, правим всичко с желание, търсим, допитваме се и се радваме, когато опитват гозбите ни и накрая чиниите са празни, а ръцете вдигнати за още При професионалните готвачи това липсва, има готвачи разбира се, които цял живот готвят със страст и желание, но в повечето случаи с времето всичко им става механично, всичко е с цел работа и заплата и когато се приберат у дома не искат и да чуят за готвене.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.01.17 03:56#7ВикторияВикторияНовакРегистрация: 07.01.17Град: ВарнаОтговори: 11от: С участието си в конкурса на Готвач - израснахте ли като кулинари?!Чак израстнала не знам. Все още има неща, които просто не ми се получават, но пък също така изпробвах и научих доста неща, така че смятам, че този конкурс е доста полезен! : ОтговорОтговор с цитат
  • 27.05.18 06:26#8Йозлям КадироваЙозлям КадироваГотвачРегистрация: 28.08.17Град: ВарнаОтговори: 28от: С участието си в конкурса на Готвач - израснахте ли като кулинари?!Всъщност сайта ме зариби ужасно много да готвя.

    Уча се, но съм си все още просто начинаещ кулинар.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest