Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Изгубихме ли емоцията при подаръците за Коледа?

Изгубихме ли емоцията при подаръците за Коледа?

  • 09.12.16 02:31#1Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707Изгубихме ли емоцията при подаръците за Коледа?Привет народе! Решихте ли вече какво ще подарите на близките си за Коледните празници? У нас в последно време спряхме да си правим изненади, общо взето кой от каквото има нужда му се купува. Така сякаш изгубихме от емоцията - изненада, но пък не се купува нищо излишно! Весели Празници
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.12.16 09:26#2Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Изгубихме ли емоцията при подаръците за Коледа?Почти всичко съм купила вече, само сина ми ме затруднява максимално все още и май ще дебна последния момент. И аз купувам това от което всеки има нужда, но се стремя максимално да има ефекта на изненадата. Избирам това, което най-малко очакват и предполагат че ще получат и привидно са много изненадани, пък не знам, може и да се правят за да не ме обидят, знам ли )ОтговорОтговор с цитат
  • 17.12.16 12:19#3marcheva14marcheva14Мастър ШефРегистрация: 21.11.12Град: СофияОтговори: 215от: Изгубихме ли емоцията при подаръците за Коледа?Купила съм на всички в семейството си. Нямат си и идея какво ще получат, при нас е винаги изненада. Всичко занесох и да ми се пакетира красиво. Готова съм, скрила съм ги и никой нищо не знае все още, включително и аз не зная какво ще получа. Раздавам подаръци вечерта на Коледа. Такава ни е традицията.
    На приятелките си също съм купила подаръци, защото и от тях винаги получавам.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.12.16 02:01#4Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Изгубихме ли емоцията при подаръците за Коледа?Напоследък ми е доста трудно с подаръците. Даже започнахме практика с близките пари да се дават и кой каквото има нужда си купува. Подаръци има само за най-малките. Иначе правя такива малки подаръчета, символични - чаши,тениски със снимки, колажи от снимки в атрактивни рамки. Миналата година изпратих на моите приятелки във Варна колет с малки подаръчета, тази година още нищо не съм им подготвила. Да взема да ги изненадам и да им ида на гости хахаОтговорОтговор с цитат
  • 17.12.16 02:21#5Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Изгубихме ли емоцията при подаръците за Коледа?И аз определено наблягам на децата, моето и на двете ми сестри, имам две сладки малки племенници и един малък сладък принц (племенник) и покрай тях ми е голямата емоция. Гледат всякакви анимации и искат всевъзможни играчки герои, които аз не ги знам, и за да намеря какво всъщност искат почвам и аз да гледам филмчета, за да добия представа. Миналата седмица цялата я прекарах пред телевизията с детските канали ) Те са в истинска еуфория, все още вярват в Дядо Коледа и задължително си чакат и се надяват да е минал и при леля и да е оставил под елхата подаръците за тях. ) На най-малката ми племенница сега ще и е първата Коледа и ще е голямо шоу )ОтговорОтговор с цитат
  • 03.01.17 01:44#6Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Изгубихме ли емоцията при подаръците за Коледа?Аз обичам да правя подаръци, защото обичам хората около мен да са щастливи. Като цяло и аз купувам необходими неща, не нещо излишно. За детето тази година имаше велосипед и радостта и блясъка в очите му не може да се сравни с нищо на света.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.01.17 10:04#7mihaelakostovamihaelakostovaНовакРегистрация: 17.11.15Град: -Отговори: 24от: Изгубихме ли емоцията при подаръците за Коледа?Добре си направила, няма нищо по-хубаво от това да прекараш малко време с близките си.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest