Gotvach.bg»Форум»Продукти и Подправки»Какъв е ефектът на куркумата?

Какъв е ефектът на куркумата?

  • 04.01.17 03:05#1Anka NeykovaAnka NeykovaНовакРегистрация: 28.12.16Град: ПловдивОтговори: -Какъв е ефектът на куркумата?В какви ястия се използва куркума и при какви болести е противопоказна?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.01.17 09:55#2VeskaVeskaНовакРегистрация: 03.02.16Град: ПоповоОтговори: 50от: Какъв е ефектът на куркумата?Куркумата не много позната като подправка в България.
    Аз лично я използвам в супи, като по скоро оцветител.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.01.17 04:46#3Стоянка РусеноваСтоянка  РусеноваАвторРегистрация: 08.01.17Град: КарнобатОтговори: 6от: Какъв е ефектът на куркумата?Продуктите от куркума се използват на първо място заради противовъзпалителното действие на куркумина. Действат успешно при проблеми с жлъчката и храносмилателни разстройства; успокояват червата.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.01.17 08:58#4Marina Ivanova BotevaMarina Ivanova BotevaНовакРегистрация: 17.01.17Град: Нови ханОтговори: 8от: Какъв е ефектът на куркумата?Аз съм голям почитател на куркумата. Използвам я почти във всичко, заради полезните й свойства. Слагам я дори в сутрешното кафе с мляко, по малко разбира се. Навед с кърито, черния пипер и солта, това е най-използваната подправка в нас.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest