Gotvach.bg»Форум»Здравословно Хранене»Зима е, казват че има грип, имаме ли нещо в кухнята против това?

Зима е, казват че има грип, имаме ли нещо в кухнята против това?

  • 04.01.17 12:54#1ЕлиЕлиЧиракРегистрация: 03.01.17Град: СилистраОтговори: 2Зима е, казват че има грип, имаме ли нещо в кухнята против това?Аз лично имам- чесън. разбит с кисело мляко, малко оцет , олио, копър и може да го използвате почти към всяко ястие сега зимата. Мащерка и мента за чай. Орехови ядки също са много полезни. Имате ли други идеи, пишете?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.01.17 08:52#2Marina Ivanova BotevaMarina Ivanova BotevaНовакРегистрация: 17.01.17Град: Нови ханОтговори: 8от: Зима е, казват че има грип, имаме ли нещо в кухнята против това?Чела съм че куркумата е много полезна против грипозни състояния. Аз лично слагам съвсем амлко сутрин в чашата с топло мляко. Преди правех и златно мляко с куркума и кокосово масло, но честно казаон вече ме мързи да го приготвям.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.01.18 09:45#3Нина ИвановаНина ИвановаМастър ШефРегистрация: 03.01.17Град: СофияОтговори: 150от: Зима е, казват че има грип, имаме ли нещо в кухнята против това?Мед и настърган джинджифил ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.18 12:09#4Илияна ДимоваИлияна ДимоваГуруРегистрация: 12.01.16Град: РадневоОтговори: 666от: Зима е, казват че има грип, имаме ли нещо в кухнята против това?Мед, лук, лимони , различни билкови чайчетаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest