Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Правите ли си домашни маски за коса и лице?

Правите ли си домашни маски за коса и лице?

  • 08.01.17 12:59#1Биляна ВладоваБиляна ВладоваМастър ШефРегистрация: 17.02.16Град: ЕленаОтговори: 189Правите ли си домашни маски за коса и лице?Правите ли си домашни маски за коса и лице? Използвали ли сте тривитаминол в маска за коса? Вие какви маски използвате за растеж на косата?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.17 12:45#2Ani VoinovaAni VoinovaНовакРегистрация: 11.01.17Град: СофияОтговори: 8от: Правите ли си домашни маски за коса и лице?Правя си често маски когато съм свободна,но никога с тривитаминол ,защото съм против това неща който са за коне да ги ползват хора.Структората на косата ни е много различна от тази на конете,но рекламата е голямо нещо.Имам приятелки който са правили такава маска,някой са доволни,но повечето казват че много омазнява косата.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.01.17 10:44#3Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Правите ли си домашни маски за коса и лице?От години си правя натурална маска за лицето и съм доволна, кожата ми е като бебешко дупе, нямам нито пъпки, нито бръчки, само бенка и тръпчинки, но те не се влиаят от маската За косата си купувам от години маската на Миосотис с костен мозък и плацента, с моята лъвска грива без маска съм като разярен диригент, от тази маска съм много доволна и не я сменямОтговорОтговор с цитат
  • 18.01.17 11:04#4Биляна ВладоваБиляна ВладоваМастър ШефРегистрация: 17.02.16Град: ЕленаОтговори: 189от: Правите ли си домашни маски за коса и лице?Четох, че тривитаминола омазнява косата когато се прекали с използването муОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest