Gotvach.bg»Форум»Ресторанти, Механи, Заведения за хранене»Харесвате ли храната от топлата витрина в Билла

Харесвате ли храната от топлата витрина в Билла

  • 20.01.17 12:13#1Нина ИвановаНина ИвановаМастър ШефРегистрация: 03.01.17Град: СофияОтговори: 150Харесвате ли храната от топлата витрина в БиллаМоля Ви да споделите харесвате ли храната от топлата витрина в Билла Понякога вечерта нямам време да сготвя и купувам нещо набързо от там. Резултатът почти винаги е безвкусна храна. Но пък на касата винаги се изумявам колко скъпа е тази безвкусна храна. Зма, че по-вкусно от вкъщи няма, но все пак на всеки се налага понякога да купи готова храна. Моля споделете мнения
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.06.18 01:44#2Цвети ГеоргиеваЦвети ГеоргиеваНовакРегистрация: 25.05.18Град: СофияОтговори: 5от: Харесвате ли храната от топлата витрина в БиллаЗа мен също е безвкусна. Освен това много пъти ми се случва да ми слагат кюфтета или кебабчета на скара полусурови!ОтговорОтговор с цитат
  • 01.07.18 04:44#3PetiPetiЧиракРегистрация: 01.07.18Град: БалчикОтговори: 31от: Харесвате ли храната от топлата витрина в БиллаКупувала съм кебабчета и бяха вкусни и топли.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.07.18 10:39#4Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 231от: Харесвате ли храната от топлата витрина в БиллаОбикновено съм купувала скара от топлата витрина на БИЛЛА - риби, кебапчета, кюфтета...
    Пържена цаца НЕ препоръчвам! Не ми харесва!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest