Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Кулинарство в училище ?

Кулинарство в училище ?

  • 31.01.17 06:16#1ЕлиЕлиЧиракРегистрация: 03.01.17Град: СилистраОтговори: 2Кулинарство в училище ?Здравейте, не мислите ли, че е добре да се включи в учебната програма част по кулинарство? Поне някакви основи. Мисля си, че ще е много полезно и практично, един ден когато децата ни създадат семейство.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.02.17 09:22#2Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Кулинарство в училище ?Когато аз учех имахме час по готварство, беше изключително интересно, задаваха ни тема за следващия път и всеки трябваше да си носи продукти, с които да твори. Правихме основни неща като варени яйца, салати, сандвичи, супи, тесто. Учеха ни как да режем, етикет по хранене и много се забавлявахме. Сега вече няма такива часове и е жалко, защото има много млади момичета, които не знаят основни неща за храната, а да не говорим да вземат да сготвят нещо.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.02.17 09:51#3ЕлиЕлиЧиракРегистрация: 03.01.17Град: СилистраОтговори: 2от: Кулинарство в училище ?Дааа, аз за това се чудя не е ли по- добре днес също да се учи това в основното училище от колкото някой неща които са им твърде скучни и не чак толкова практични,честно казано. Днес, когато моите деца се върнат от училище, бих предпочела да са научили как да си приготвят пилешка супа например, от колкото закона на Ом или с колко оборота се върти вала на струга.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.02.17 12:06#4Цветанка ЦветановаЦветанка ЦветановаГотвачРегистрация: 03.05.16Град: ЦеновоОтговори: 23от: Кулинарство в училище ?В нашето училище в часовете по трудово творят редовно вкусотии. Учат ги да правят салати,палачинки,пържени картофи и сандвичи. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest