Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Допълнителен филтър към рецептите за ориентировъчен бюджет

Допълнителен филтър към рецептите за ориентировъчен бюджет

  • 17.02.17 10:19#1МаринаМаринаПомощник ГотвачРегистрация: 11.11.13Град: БлагоевградОтговори: 340Допълнителен филтър към рецептите за ориентировъчен бюджетЗдравейте, предлагам да се направи нещо като ориентировъчен филтър за това колко горе-долу ще ни струва определена рецепта. То е ясно, че няма как да се изчисли с точност поради разликата в цените на продуктите в различните части на страната, но все пак мисля, че ще бъде полезно за някой потребители.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.17 10:42#2Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Допълнителен филтър към рецептите за ориентировъчен бюджетЗа мен лично такова нещо не ми е от значение. Както казваш ти всичко зависи от вида, качеството, марката на продуктите и това дали ще пише 10лв ориентир не мисля че ще послужи с нещо, по скоро дори очаквам да има недоволни, на които сметката им се е оказала неточна ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest