Gotvach.bg»Форум»Търся Рецепта»Каква закуска да направим за любимия в леглото?

Каква закуска да направим за любимия в леглото?

  • 18.02.17 03:57#1ViktoriaViktoriaЧиракРегистрация: 05.01.17Град: МонтанаОтговори: 6Каква закуска да направим за любимия в леглото?Здравейте! Изненадвали ли сте половинката си със сутрешна закуска в леглото? Дайте предложения!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.17 02:30#2Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Каква закуска да направим за любимия в леглото?Не, има си маса дето на нея се яде, значи като видя някой да яде в леглото и направо припадам. Нямам нищо против романтиката,но изразена по друг начин, това с храната в леглото е не знам как да го нарека- направи си една хубава декорирана маса, запали няколко ароматни свещи,налято хубаво вино,лека мелодична музика и сервирай вкусна вечеря, пак ще си е романтично, но ще седи на стол и ще се храни на маса.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.17 11:31#3ViktoriaViktoriaЧиракРегистрация: 05.01.17Град: МонтанаОтговори: 6от: Каква закуска да направим за любимия в леглото?Така е Сия,но понякога има нужда от някоя изненада, примерно с необичайна закуска поднесена в леглото.Свежа плодова салата или пък чаша кафе с току що изпечени сладки.Погледни го от хубавата страна.Все пак всеки си има мнение.Поздрави! ОтговорОтговор с цитат
  • 23.02.17 09:25#4Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Каква закуска да направим за любимия в леглото?Абсолютно съм съгласна с теб, че всеки си има мнение и виждане за романтиката, но определено мога да ти дам идеи за други далеч по приятни изненади, които можеш да му направиш в леглото и предполагам ще ги предпочете пред това там да закусва )ОтговорОтговор с цитат
  • 16.07.18 10:29#5justsavagejustsavageНовакРегистрация: 27.06.18Град: МонтанаОтговори: 192от: Каква закуска да направим за любимия в леглото?Морковени палачинкиОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.20 03:37#6Аника ВойтАника ВойтМастър ШефРегистрация: 02.01.20Град: СозополОтговори: 87от: Каква закуска да направим за любимия в леглото?И аз като Сиа не бих занеса нищо в леглото. Има си кухня, там се храним всички. Няма как всичко в чаршафите да стене в трохи и храна.
    За да запазя романтиката, бих му понесла кафето в леглото
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.04.20 12:49#7Maria Petrova RolovicMaria Petrova RolovicНовакРегистрация: 25.01.18Град: -Отговори: 1от: Каква закуска да направим за любимия в леглото?Определено не съм почитател на храненето веднага след събуждане!
    Логично ми изглежда някое кафе, сок и евентуално плодове за освежаване. В никой случай тестени!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.04.20 01:41#8Станислава ВълковаСтанислава ВълковаИноваторРегистрация: 12.04.18Град: ЯмболОтговори: 94от: Каква закуска да направим за любимия в леглото?Кафе и сирена, сандвичи ,кроасани с масло и т.н.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest