Gotvach.bg»Форум»Диети и Отслабване»Ефективна ли е диета Зоната?

Ефективна ли е диета Зоната?

  • 02.03.17 12:59#1Yana G.Yana G.ГотвачРегистрация: 01.02.16Град: ВарнаОтговори: 331Ефективна ли е диета Зоната?Опитва ли ли сте диета зоната? Какви наблюдения и впечатления имате за нея. Дава ли резултати
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.01.18 01:07#2Нина ИвановаНина ИвановаМастър ШефРегистрация: 03.01.17Град: СофияОтговори: 150от: Ефективна ли е диета Зоната?Чувала съм добри отзиви ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.19 11:32#3Ivalina IvanovaIvalina IvanovaНовакРегистрация: 29.09.18Град: -Отговори: 22от: Ефективна ли е диета Зоната?преди време прочетох доста по темата . Ама много трудоемко ми се видя ... някак по лесно ми беше да тренирам и да си се храня по здравословно.
    Па то има смятане на мазнини .. па то теглене пресмятане броене .. голямо ограничение .. по мое мнение. със протеините и въглехитратите по същия начин, пак рязане смятане теглене ... и ограничение.
    Изглежда че има доволни от този режим, но аз така и не успях. Съсредоточих се във високо енергийната закуска , по лек обяд.. и доста лека вечеря и от няколко години това работи. От време на време си позволявам да хапна нещо доста калорично и нездравословно и така си задоволявам апетита.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest