Gotvach.bg»Форум»Продукти и Подправки»Ползвате ли често соев сос при приготвяне на ястия?

Ползвате ли често соев сос при приготвяне на ястия?

  • 24.08.17 09:29#1Филип ДимитровФилип ДимитровЧиракРегистрация: 04.01.17Град: СилистраОтговори: 6Ползвате ли често соев сос при приготвяне на ястия?Напоследък много често използвам соев сос, когато приготвям ястия с месо - чудесно допълва всяка рецепта! Разбира се, има значение какво ще готвим и какви продукти ще използваме, но аз лично го включвам почти винаги когато правя маринати. Споделете!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.17 12:07#2ЗориЗориГуруРегистрация: 20.01.17Град: -Отговори: 175от: Ползвате ли често соев сос при приготвяне на ястия?Ползвам често, особено когато мариновам месо за печене на скара. Зеленчуците се овкусяват също много добре с него, преди печене.
    Придава специфичен вкус и се получава леко гланцов ефект, когато е в комбинация със зехтин.
    Поздрави,
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.08.17 10:43#3Даяна НиколоваДаяна НиколоваПомощник ГотвачРегистрация: 06.07.17Град: СофияОтговори: 5от: Ползвате ли често соев сос при приготвяне на ястия?Да, и аз използвам соевия сос предимно за маринати.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.08.17 08:09#4Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 231от: Ползвате ли често соев сос при приготвяне на ястия?Работя в кухня и използвам соев сос основно за овкусяване на хапки, зеленчуци, меса. Изненадана бях обаче, като видях, че колежка го ползва за овкусяване и на пържени риби! Хареса ми вкуса! ОтговорОтговор с цитат
  • 27.05.18 09:39#5София ХристоваСофия ХристоваНовакРегистрация: 28.06.16Град: ЛомОтговори: 25от: Ползвате ли често соев сос при приготвяне на ястия?Харесвам соевият сос и прибавям към маринати за печени бутчета или пържолки. ОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.20 09:55#6ДилянаДилянаПомощник ГотвачРегистрация: 03.01.20Град: ДимитровградОтговори: 23от: Ползвате ли често соев сос при приготвяне на ястия?Аз го ползвам за овкусяване на месо при маринати.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest