Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Сайтът ще се пренаводни от еднакви рецепти

Сайтът ще се пренаводни от еднакви рецепти

  • 27.08.17 03:30#1МиссаМиссаПомощник ГотвачРегистрация: 09.02.17Град: Велико ТърновоОтговори: 85Сайтът ще се пренаводни от еднакви рецептиСтрува ми се, че сайта ще се пренаводни от еднакви рецепти, когато се получават повече точки за определен продукт или ястие - всички правят това.

    Може да има по-голямо разнообразие, ако на всеки му се пада определено нещо (рецепта) за въпросната седмица или период от ролетка на принципа на томболата
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.10.17 01:36#2Krasi VangelovKrasi VangelovЧиракРегистрация: 04.03.17Град: ПетричОтговори: 5от: Сайтът ще се пренаводни от еднакви рецептиНе мисля,че вашата идея е осъществима.Никой няма да тръгне да се занимава на всеки поотделно да задава задачки.Колкото до пренаводняването,не съм видял такова чак.Нормално е в рецептите на деня да преобладават тематичните,ако на някой обаче не му се гледат може да си разглежда други най-разнообразни рецепти с които сайта е пълен.Разбира се,че повечето хора,които имат възможност ще качват тематични,защото ще си набавят повече точки по този начин и това е напълно логично и никак не е лошо.Друг е момента,че като се каже -баници,питки,гевреци и тестени изделия,например всичко живо тръгва да качва баници тъй като е по лесно.Но лошо няма. То и темите във форума са повечето абсурдни като гледам,защото много хора ги отварят само,за да вземат още някоя и друга точка.Та по-скоро там може да се каже че е пренаводнено,а не при рецептите. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest