Gotvach.bg»Форум»Диети и Отслабване»И с диета не става! Дайте ми съвет как да стопя сланинките

И с диета не става! Дайте ми съвет как да стопя сланинките

  • 28.11.17 12:15#1МиссаМиссаПомощник ГотвачРегистрация: 09.02.17Град: Велико ТърновоОтговори: 85И с диета не става! Дайте ми съвет как да стопя сланинкитеНякой от личен опит да препоръча хранителна диета или режим, който да спомага натрупването на мускулна маса, а не на сланинки- защото тренирам и пак се получава едно и също ....вероятно е от храненето, въпреки че се ограничавам от крайно вредните неща.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.12.17 06:38#2Andrey IlievAndrey IlievНовакРегистрация: 30.03.17Град: СофияОтговори: 1от: И с диета не става! Дайте ми съвет как да стопя сланинкитеМисса,

    Няма лесен отговор на вашия въпрос. По принцип диетите имат временен ефект- .т.е теглото което се губи рано или късно се връща. Наи-лесния отговор е да се подържа равен или отрицателен баланс от калории. т.е
    приети калории минус изразходвани калории да е равно на нула или отрицателно число.
    Повечето хора имат добър резултат ако ограничат т. нар "бели въглехидрати" - хлебни, картофи, ориз, сладкиши и напитки с захар + увеличаване на Физ. активност

    Поздрави,

    Др. И
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.01.18 05:05#3Габриела ВеселинаГабриела ВеселинаНовакРегистрация: 18.01.18Град: -Отговори: 1от: И с диета не става! Дайте ми съвет как да стопя сланинкитеНай-добре се консултирай с фитнес инструктор за упражненията за качване на маса,но според мен преди да започнеш да качваш маса, първо трябва да ги изчистиш тези сланинки(подкожните мазнини) с повече кардио и да ограничиш въглехидратите и мазнините След известно време когато си доволна от резултата можеш да започнеш да правиш упражнения за качване.Просто дори и да правиш упражнения и да качваш маса,мазнините ще си стоят и ще изглежда че все едно надебеляваш макар това да не са мазнини,затова първо трябва да се свалят)ОтговорОтговор с цитат
  • 25.01.18 01:00#4Нина ИвановаНина ИвановаМастър ШефРегистрация: 03.01.17Град: СофияОтговори: 150от: И с диета не става! Дайте ми съвет как да стопя сланинкитеОпитайте с диетата на Червенкова Там се свалят и задържат килограмите И какво точно тренирате?ОтговорОтговор с цитат
  • 14.02.18 12:49#5МиссаМиссаПомощник ГотвачРегистрация: 09.02.17Град: Велико ТърновоОтговори: 85от: И с диета не става! Дайте ми съвет как да стопя сланинкитефитнесОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.18 06:02#6Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 231от: И с диета не става! Дайте ми съвет как да стопя сланинкитеНапоследък нашумя НВ/ВМХ - ниско въглехидратно /високо мазнино хранене. Чета материали за момента относно него и събирам информация. Там със сигурност има и такива, като теб, които ходят на фитнес. Обмени опит с тях. ОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.18 06:12#7Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: И с диета не става! Дайте ми съвет как да стопя сланинкитеАз си спрях газираното (макар че само кола пиех от време на време, но явно огранизма ми си я е усещал)и соковете; тестено, сладко и пържено, колкото се може по-рядко и в умерени количества. Пия много вода, хапвам мнооого иначе зеленчуци и меса тренирам слабичко- у дома интензивни упражнения по 20 мин. на ден и то не всеки ден. И пак съм свалила над 10 кг за година и малко. И не пия нищо по време на хранене= половин час преди това и 1 час след това пия вода. Не знам кое оказва най-голям ефект, но не съм от хората дето могат пазят диети, да се ограничавам по грамажи и т.н., а лесно отслабнах.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.18 06:27#8ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: И с диета не става! Дайте ми съвет как да стопя сланинкитеИдва пролет ,мисля да започна малко диета за пречистване - без месо ,без газирано и ако мога без сладко ,но надали Ще опитам разделно хранене и зелен чай мисля че ще има минус някой килограм Ако стане ще пиша ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.18 07:07#9МариянаМариянаМастър ШефРегистрация: 26.03.16Град: -Отговори: 236от: И с диета не става! Дайте ми съвет как да стопя сланинкитеИнтересна тема, ще я следя.Смятам да започна и аз-без сладко, тестяно и газирани напитки.Ще добавя, че би могло да има резултат, ако се върви често пеша или бягане.Знам, че има резултат от диетата Разделно хранене.Препоръчвам за прочистване Житният режим на Дънов.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.05.18 02:46#10Диян ДиневДиян ДиневНовакРегистрация: 29.05.18Град: -Отговори: 1от: И с диета не става! Дайте ми съвет как да стопя сланинкитеРешете проблема с глада килограмите после лесно се махат Ако се научите да контролирате глада ще се справите с проблема.ПРИ МЕН ЗА СЕГА СЕ ПОЛУЧАВА-За 20 дена до днес свалих 5кг 300 грОтговорОтговор с цитат
  • 10.06.20 10:42#11Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 231от: И с диета не става! Дайте ми съвет как да стопя сланинкитеninatralenekova@abv.bg :Доста помагат и вегатестовете - поне ще знаеш кое разграждаш и кое трупаш.
    Споделете опит с вега тестовете, моля?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.06.20 10:43#12Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 231от: И с диета не става! Дайте ми съвет как да стопя сланинкитеninatralenekova@abv.bg :Доста помагат и вегатестовете - поне ще знаеш кое разграждаш и кое трупаш.
    Споделете опит с вега тестовете, моля?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.06.20 10:56#13Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 231от: И с диета не става! Дайте ми съвет как да стопя сланинкитеninatralenekova@abv.bg :Вили, виждам че сте от Пловдив. Аз ходя на вегатест в Пловдив. Базира се на това коя храна организма ви разгражда и от коя е пренаситен и пълнее
    В последно време съм си мислила за вегатест, защото съм била стриктно на режим на хранене и нямам резултати. В момента дори се замислям какво да предприема. Няма начин да няма начин просто!
    Нина, споделете, повече инфо, моля! Мисля, че и друг може да го заинтригува.
    При Вас ефективен ли се оказа теста?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.10.21 03:15#14Венцеслав ВълкановВенцеслав ВълкановЧиракРегистрация: 23.09.21Град: БургасОтговори: 11от: И с диета не става! Дайте ми съвет как да стопя сланинкитеМного е важна почивката след фитнес за да се въстановят мускалите.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest