Gotvach.bg»Форум»Меню за празник и делник»Бързи ястия за гости?

Бързи ястия за гости?

  • 05.01.18 12:52#1Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707Бързи ястия за гости?Здравейте утре съм именничка, но понеже съм с две малки деца имам нужда от предложения за възможно най бързи ястия. Предястия, основни, салати и десерти изискващи отрицателно време за приготвяне и разбира се вкусни. Давайте идеи не ме жалете
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.05.18 03:02#2Станислава ВълковаСтанислава ВълковаИноваторРегистрация: 12.04.18Град: ЯмболОтговори: 94от: Бързи ястия за гости?Салата "Дейзи". Състав: зелен грах, царевица, корейски моркови, малък пакет чипс, майонеза. Всички се слагат на слайдове във салатиера, в центъра майонезата. Смесете преди да сервирате. Опитвали сме много пъти - неочаквано вкусно.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.05.18 03:16#3Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Бързи ястия за гости?Много добра идея, вече събира идеи за рождения ми ден Идеи за интересни предястия, все сме на сухи мезета или някои панирани хапки..ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest